Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ak nosíte peňaženku v zadnom vrecku, mali by ste s tým prestať. Tu je dôvod!

1b60e275c115c47db11dcb29c2eb4fc7.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: sk.pinterest.com
reklama:
reklama:

Tušili ste o tom, že peňaženka v zadnom vrecku nám môže spôsobiť bolesti? Pozrite sa!

Existuje len veľmi málo spôsobov, ako alebo kde ľudia môžu nosiť svoju peňaženku. Jeden spôsob je vo vrecku nohavíc a druhý v kabelke. Ak máte tendenciu napchať všetko dovnútra a vložiť si ju do zadného vrecka, potom popremýšľajte o inom spôsobe, pretože tento nevplýva dobre ani na vaše zdravie a ani na bezpečnosť.

Peňaženka v zadnom vrecku nie je ten najlepší nápad.

199110d67094953eb61ed8a2fcdb7f70.jpg
sk.pinterest.comFoto: sk.pinterest.com

Dr. Stuart McGill vykonal štúdiu, ktorá poukazuje na niektoré zdravotné problémy, ktoré by mohli vzniknúť aj z nesúcej peňaženky v zadnom vrecku. Väčšina ľudí si dáva hotovosť a karty do peňaženky, čo môže mať tendenciu vytvoriť jednu stranu bedra o niečo vyššiu ako je tá druhá, najmä keď sedíme na stoličke alebo v aute. To môže spôsobiť vážne zdravotné problémy s bedrami a dolnou časťou chrbta.

Sedenie na peňaženke môže spôsobiť problémy s bedrami a tiež aj s chrbticou.

4b87f893209e6f1d45dc23d9b861763c.jpg
sk.pinterest.comFoto: sk.pinterest.com

Najlepšia vec, ktorú môžete urobiť, je vybrať si peňaženku z vrecka pri jazde alebo pri sedení. Tak aspoň viete, kde je vaša peňaženka v prípade, že niekto okolo vás hľadá spôsob, ako ukradnúť vaše peniaze alebo kreditné karty. Noste ju preto buď v kabelke alebo si zaobstarajte peňaženku, ktorá má štíhlejší dizajn, takže v nej máte iba základné potrebné položky.

Wallet 367975_640.jpg
pixabay.comFoto: pixabay.com

Takže ak vás trápia v poslednej dobe problémy s bedrami alebo spodnou chrbticou, aj toto môže byť príčina vašich bolestí. Skúste nosiť peňaženku iným spôsobom a uvidíte, ako to bude vplývať na vaše zdravie.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 28. júla 2016Zdroj www.stayonthehealthypath.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: