Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Novinky v kinách: Do kín mieri veľkolepá historická dráma od tvorcov Gladiátora!

PicMonkey Collage (1)
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Nová historická dráma od Ridleyho Scotta rozpráva príbeh faraóna Ramzesa a Mojžiša.

Nachádzame sa v starovekom Egypte, kde sa vládca rovnal Bohu. Mocný faraón Ramzes mal jediného priateľa  – Mojžiša, ktorého  sa v detstve ujala kráľovská rodina, a tak vyrástli spolu ako bratia. Dobré vzťahy sa však stali minulosťou, keď sa Mojžišovi zjavil „iný“ Boh a poveril ho náročnou úlohou – vyslobodiť svoj ľud z egyptského otroctva, priviesť ho do zasľúbenej zeme a stať sa jeho vodcom a prorokom. V očiach faraóna sa Mojžiš mení na úhlavného nepriateľa a ani boží hnev v podobe krupobitia, ničivého ohňa, epidémie a smrti, ho nezastavia v túžbe zastaviť a zničiť Mojžišov ľud. 

Za filmom stojí režisér Ridley Scott známy vďaka snímkam Gladiátor či Prometheus. Vo svojich filmoch spája veľkolepé bojové scény a pôsobivé obrazy s neobyčajnými ľudskými osudmi plnými emócií. Tieto esencie sú aj súčasťou nového filmu – Exodus: Bohovia a králi.

V hlavných úlohách sa predstavia Christian Bale (Americké psycho, Špinavý trik) ako Mojžiš a Joel Edgerton (The Square, Veľký Gatsby) v úlohe faraóna Ramzesa.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor KatkaDátum 18. decembra 2014Zdroj © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., youtube, video: youtube.com
reklama:
reklama:
reklama: