Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Obľúbená facebooková stránka Zomri včera zomrela. Facebook ju zrušil

Zomri.jpg
6
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.zomriofficial.sk
reklama:
reklama:

Obľúbená zábavná stránka Zomri včera na Facebooku skutočne zomrela. Teda len čiastočne, zakladatelia totiž mali zálohu v podobe zrkadlového profilu ZOMRI 2.0.

Facebooková stránka známa svojím cynickým humorom a vydarenými vtipmi na adresu kotlebovcov dostala od sociálnej siete stopku. Facebook stránku zablokoval, pretože niektorý jej obsah nemal zodpovedať komunitným štandardom. Účet však nie je nadobro zrušený, pretože zakladatelia stránky sa voči rozhodnutiu Facebooku môžu odvolať. To, či im však Facebook vyhovie a stránku opäť obnoví, je otázne.

Je dosť možné, že za pozastavením účtu stránky Zomri boli viaceré nahlásenia zo strany extrémistov, ktorým zrejme humor tejto stránky nebol po chuti.

Administrátori sa však na zrušenie účtu pripravili už dávnejšie a vytvorili zrkadlový profil ZOMRI 2.0. Tá ma už viac ako 12-tisíc fanúšikov.

Horizon33_2017 4 5_9 0 35
www.facebook.com

To či sa podarí obnoviť pôvodnú stránku a či sa admini dočkajú zo strany Facebooku nejakého vysvetlenia, je vo hviezdach. Veľkú šancu tomu však nedávame…Horizon33_2017 4 5_9 2 43

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 5. apríla 2017Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme
reklama:
reklama:
reklama: