Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Okolo sveta len za 7 dní

Zaznam na celu obrazovku 8. 3. 2018 120103.bmp_.jpg
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Cestovanie je obľúbenou činnosťou viacerých ľudí. Zobrať si ale len pár vecí a na cestu okolo sveta, to už nie je len tak. Český youtuber Martin z kanálu Jmenuju Se Martin, sa na takúto rýchlu cestu okolo celého sveta vybral spolu so svojimi kamarátmi a pre divákov natočil skvelé zábery.

Praha —-> San Francisco

Prvá Martinova zastávka bola v americkom San Franciscu, kde zažil prvú vzrušujúcu vec a to let vrtuľníkom ponad celým mestom a okolím. Okrem toho, krásne zábery nájdeme aj z prechádzky k známemu mostu Golden Gate. Lenže toto je cesta okolo sveta za 7 dní, takže poďme sa presunúť na ďalšiu zastávku.

Zaznam na celu obrazovku 8. 3. 2018 120340.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

San Francisco —-> Sydney

Druhou zastávkou na tomto tripe bolo austrálske Sydney. Čo bolo na lete do tohto mesta zaujímavé, je časový posun. Odlet z Ameriky bol v pondelok o 23:00 a po dvoch hodinách letu, teda o 1:00 prišlo iné časové pásmo a tak skupina pristávala už v stredu. Čo znamená, že ich utorok trval len 1 hodinu. Okúpať sa v mori a pri západe slnka navštíviť známu operu, ktorá Sydney reprezentuje a večer chytiť lietadlo a smer nová destinácia.

Zaznam na celu obrazovku 8. 3. 2018 120445.bmp_.jpg
www.instagram.com

Sydney —-> Johannesburg

Afrika je miesto, kde nemôžete vynechať safari park a návštevu tamojšej prírody. Ani Martin a jeho partia neváhali a pozreli sa nie len do menšieho parku levov, ale aj toho pravého safari. Navštívili mesto a pokúpili aj zopár suvenírov domov.

Zaznam na celu obrazovku 8. 3. 2018 120609.bmp_.jpg
www.instagram.com

Johannesburg —-> Praha

Po safari nasledovala cesta na letisko a hneď odlet domov do Prahy. Tým sa uzavrela síce rýchla, ale kompletná cesta okolo sveta. Istotne nie je tento čas dostačujúci na to, aby ste si prezreli minimálne tie najnavštevovanejšie miesta v každej krajine, ale podarí sa vám za týždeň obletieť celú planétu. Čo tiež nie je na zahodenie.

Zaznam na celu obrazovku 8. 3. 2018 120935.bmp_.jpg
www.instagram.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor SamuelDátum 8. marca 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: