Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Česká Youtuberka Fallenka prezradila, čo jej Afrika dala

Ytb 1.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Blond dievčina, ktorá najprv môže pôsobiť úplne nevýrazne, je vlastne dušou veľký dobrodruh. Afrika ponúka veľa nepoznaného a ona si povedala, že takéto veci treba preskúmať. Podarilo sa jej to vďaka expedícii Lion.

Let, ktorým sa dostali do cieľa, trval dokopy viac ako 13 hodín. Z Prahy sa dostali do Amsterdamu, z Holandska do Nairobi a nakoniec do Kilimandžára.

Ľudia každý deň riešia maličkosti, ktoré niekedy nemusia byť také vážne, ako sa zdá. Fallen má z tejto cesty naozaj kráse zábery, ktoré nám všetkým potvrdzujú, že realita v týchto krajinách je naozaj chudobná.

www.youtube.com

Každý z nás by mal nájsť také miesto, ktoré nám ukáže a dá pocítiť, že existujú ľudia, ktorí si nezávidia a neriešia, čo majú na sebe oblečené a ako vlastne vyzerajú. Rovnocennosť medzi nimi je niečo, čo by sme si mali uvedomiť aj my z vyspelejších krajín.

Srdečnosť a vďačnosť by nás títo ľudia mali naučiť, pretože riešime naozaj veci povrchné a často nepodstatné. Buď vďačný. Za všetko.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor SimaDátum 28. marca 2017Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: