Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Fallenka sa presťahovala do svojho bytu. Ako to tam vyzerá?

Fallenka21.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Po dvoch mesiacoch sa youtuberka rozhodla odhaliť súkromie svojho bytu. Okrem toho odpovedala aj na otázky, ako sa jej býva a prečo sa rozhodla pre takýto veľký krok, keďže má iba šestnásť rokov.

Fallenka vymenila internátne bývanie za byt, v ktorom je sama. Ako sama hovorí, je rada, že tento krok urobila, pretože už má súkromie aj pri natáčaní svojich videí. Študentské bývanie ju obmedzovalo aj v jej výletoch. Nemohla prísť neskôr ako o deviatej. Youtuberka zároveň prezradila, koľko ju vyšlo vybavenie bytu.

https://www.youtube.com/watch?v=8S0YKHS7ewo
www.youtube.com

Momentálne je Fallenka študentkou na strednej škole a svoje bývanie vidí ako dočasnú možnosť. V budúcnosti by chcela bývať v Prahe. Hoci sa jej páči, že už žije samostatne, sú chvíle, kedy jej chýba rodina. Stáva sa to hlavne vtedy, keď má voľno a nudí sa. Inak je zaneprázdnená točením videí a školou. V Pardubiciach má aj mnoho priateľov, s ktorými rada trávi svoj čas.

https://www.youtube.com/watch?v=8S0YKHS7ewo
www.youtube.com

Youtuberka si zatiaľ neplánuje k sebe adoptovať žiadne domáce zvieratko. Uvedomuje si, že má vo svojom živote aj také dni, keď sa v byte neukáže dlhšiu dobu.

https://www.youtube.com/watch?v=8S0YKHS7ewo
www.youtube.com

UKÁZKA NOVÉHO BYTU | Fallenka

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor vdanisovacentrum-skDátum 30. októbra 2016Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o. Autor: Jana Bartošová
reklama:
reklama:
reklama: