Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Youtuberský párik opäť spoločne odpovedal na otázky od fanúšikov. Ako sa im spolu býva?

Momaexplo1.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

S odstupom času Expl0 a Moma opäť vyzvali svojich odoberateľov, aby im písali, čo chcú o nich vedieť. Youtuberská dvojka opäť prezradila veci, ktoré ste pravdepodobne nevedeli. Moma priznala, že je žiarlivejšia ako jej priateľ a v úvode prezradila aj trápnu situáciu, ktorú s Expl0itedom zažila.

Párik si dáva netradičné darčeky.

Youtuberi sa netaja svojim súkromným životom. Verní fanúšikovia vedia, že Moma svojho priateľa obdarovala na narodeniny naozaj závideniahodným darom. Zaobstarala im spoločný výlet do New Yorku. Expl0 podrobnejšie opísal, ako ho Moma na toto prekvapenie tri mesiace pripravovala. Ako už väčšina z nás vie, youtuber prednedávnom vydal básnickú zbierku pre Momu. Tá dostala knihu ako prvá v špeciálnej podobe.

https://www.youtube.com/watch?v=72NFKYFjegE
www.youtube.com

Je Moma tehotná?

Youtuberom v poslednej dobe často vyskakujú komentáre ohľadom ich spoločného dieťaťa. Tentokrát dostali od fanúšikov úlohu, aby zavolali rodičom a povedali im, že je Moma tehotná. Tá však veľmi ostro zareagovala: „Nie je to vtipné. Stačí. Proste dosť. Nikde to už nepíšte, ďakujem!“

https://www.youtube.com/watch?v=72NFKYFjegE
www.youtube.com

Ďalej youtuberi odhalili fanúšikom, že Moma je väčšia bordelárka a že nebýva v Expl0itedovom byte, ale v ich spoločnom byte. Párik si pustil aj ich prvé video, ktoré spolu natočili. Youtuber z neho nebol veľmi nadšený, pretože priznal, že si nerád pozerá svoje staré videá. Naopak Mome sa páčil jej rečnícky prejav.

https://www.youtube.com/watch?v=72NFKYFjegE
www.youtube.com

SPOLOČNÉ (PEKLO) BÝVANIE │Expl0 a Moma

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor vdanisovacentrum-skDátum 18. októbra 2016Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o. Autor: Jana Bartošová
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: