Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Vieš si predstaviť oslavu osemnástich narodenín v Afrike? Takto by to mohlo vyzerať

Ilustracna.jpg
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Anna Sulc, Fallenka, Míša zo Style with me a Vadak spolu strávili dobrodružný výlet v Afrike. Anna tam dokonca neplánovane oslávila svoju osemnástku. Ako tento narodeninový deň prebiehal ?

Niekto sa na oslavu svojej dospelosti zobúdza s očakávaním na večer, na darčeky, na chvíle s priateľmi. Expedícia v Afrike ale usporiadala Anne narodeniny úplne inak. Prvým prekvapením bol pohľad na sýto zelenú lúku, čistú oblohu a jasné slnko.

www.youtube.com

Keby Anna ostala doma, pravdepodobne by sa večer vybrala na party, kde by to s priateľmi mohli poriadne roztočiť. V Afrike sa ale nechápavo pozerala na tradičný africký tanec, ktorého pohyby boli obzvlášť atypické.

www.youtube.com

Čo by ale  v Afrike jednoznačne nečakala, bola dramatická jazda motorkou. Určite je to väčší zážitok ako premávka v Prahe. A darčeky? Od afrických detí dostala ručne vyrobený náramok. Páčila by sa ti takáto oslava?

www.youtube.com
www.youtube.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Jana BartošováDátum 23. marca 2017Zdroj www.youtube.com Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme
reklama:
reklama:
reklama: