Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Anna Šulc natáča videá na Youtube, spieva, tancuje a dokázala by sa uživiť aj ako modelka. Nie je dokonalá?

3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Anička je známa nielen svojimi videami a Instragramom, ale aj anjelským spevom a krásou. V tomto článku sa o nej a o jej tvorbe dozvieš viac.

Základné informácie

 • Celé Meno: Anna Šulcová
 • Dátum narodenia: 4.3.1999
 • Znamenie: ryby
 • Výška: 164 cm
 • Miesto bydliska: Praha
 • Farba očí: hnedá
 • Farba vlasov: hnedá
 • Obľúbení interpreti: Justin Bieber, Ed Sheeran, Shawn Mendes
 • Obľúbené jedlo: pizza

Šikana jej dodala silu neprestať s Youtubom

Na základnej škole Aničku jej spolužiaci šikanovali. Nepáčilo sa im, že sa od nich líšila. Anička totiž mala iný vkus v hudbe a v obliekaní. Nosila napríklad v triede ako jediná legíny či počúvala popovú hudbu, ktorá v tej dobe tiež nebola mainstream.

Keď Anna začala tvoriť na Youtube, tak sa šikana len zhoršila. Spolužiaci jej tvrdili, že to nikam nedotiahne, že z nej nič nebude. Ich slová však Aničke dodali silu a motiváciu, aby s Youtubom neskončila a snažila sa ešte viac.

Anička spočiatku znášala kritiku veľmi ťažko

Youtuberka o sebe tvrdí, že je veľmi citlivý človek a preto si zo začiatku brala negatívne komentáre k srdcu. Postupom času sa to však zlepšilo a Anička si z hate komentárov už nerobí ťažkú hlavu.

Youtuberka ignoruje negatívne komentáre, ktoré nedávajú zmysel a ich autor v nich prejavuje len nenávisť. Konštruktívna kritika jej ale pomáha zlepšiť sa.

Úspech na Czech Blog Awards

Anička dúfala, no ani vo sne nečakala, že by mohla vyhrať cenu videoblogerky roka na Czech Blog Awards v roku 2017. Na pódium prišla cela nervózna a so spadnutým ramienkom šiat, no bola šťastná až jej bolo do plaču.

Anička rada spomína na okamih, keď zaznelo jej meno ako výherkyne, no na jej poďakovací príhovor spomína s trápnymi pocitmi.

Anička sa priznala, že si cenu odložila na miesto, kde ju nie je moc vidno. Dala ju na klavír, kde má odložený aj Youtube button a iné ceny. Youtuberka sa taktiež priznala, že ceny neleští a preto sú celé obchytané.

Po získaní prestížnej ceny sa život Aničky nezmenil, ako by si mnohí mohli myslieť. Výhra jej neotvorila brány do iného sveta. Anička zostala sama sebou a točila stále tú istú tvorbu. Akurát si vyslúžila z okolia veľa gratulácií a rešpektu. Youtuberka Anna Šulc sama sebe a jej spolužiakom zo základnej školy dokázala, že to naozaj niekam dotiahla.

Anička miluje cestovanie

Anička navštívila už mnoho miest, páčilo sa v jej Írsku, v Škótsku a celkovo vo Veľkej Británii. Zavítala aj do populárneho Paríža či iného kontinentu – Afriky. Jej najobľúbenejšia destinácia je Amerika, kde už navštívila Los Angeles.

Anička vraví, že aj Česká republika je hodná cestovateľských výletov. Praha ja napríklad podľa nej mesto jedinečné svojou architektúrou či kultúrou, ktoré sa v Európe len tak ľahko nenájde. Čím viac Anička začala cestovať, tak tým viac jej domov v Prahe chýbal.

Spolupráce si vyberá dôkladne

Anička priznáva, že keď na Youtube začínala, tak bola rada za každú ponuku a väčšinu z nich aj prijala. Je ale aj pravda, že spolupráce a produkty, ktoré vtedy propagovala, jej boli blízke.

Dnes si však Anička dobre rozmyslí a vyberie, s akou firmou či produktom bude spolupracovať. Určite neberie všetko, čo jej príde pod ruku. Na jej Youtube a Instagrame preto nenájdeme veľa reklám.

Wannabe baywatch????‍♀️

A post shared by Anna Šulcová (@anasulcova) on

Anna Šulc na sociálnych sieťach

Anička má prekvapivo na svojom Instagrame o 30-tisíc sledovateľov viac ako na svojom Youtube kanále. Niet divu, keďže Anička je pekné dievča, ktoré často cestuje, takže mnohokrát pridáva fotografie zo zaujímavých miest.

Na Aničkinom Facebooku sa dozvieš o všetkých novinkách z jej života. Na Twitter zase takmer každý deň pridáva maličkosti, ktoré sa jej udiali počas dňa.

Anička je na Twitteri veľmi aktívna
Anička je na Twitteri veľmi aktívna twitter.com

Zaujímavé fakty

 • Anička nemá konkrétny životný sen. Chce len prechádzať životom a plniť si prípadné priania.
 • Jej najobľúbenejšie videá majú všetky nad milión zhliadnutí. Najviac úspešný je jej skeč s názvom Sama doma.
 • Aničkine najobľúbenejšie vianočné pečivo sú pusinky. Má ich tak rada preto, lebo sa jednoducho prežúvajú, sú sladké a majú mnoho príchutí.
 • Fanúšikovia Aničky vďaka jej spolupráci s Avonom v sérii Proměň mě mali možnosť stretnúť sa s youtuberkou a s jej pomocou zmeniť svoj vzhľad a štýl obliekania.
 • Youtuberka Anna Šulcová je proti merchu a sama žiadny nepredáva, pretože sa jej zdá byť pridrahý.
 • Anna je talentovanou speváčkou a tanečnicou. Na jej Youtube kanále nájdeme spevácke covery ako aj tanečné videá.
 • Anička začala tvoriť videá najprv s kamarátkami, čo mnohí nevedia. Youtuberka sedovala zahraničnú scénu a povedala si, že aj ona by chcela pobaviť ľudí jej videami.
 • Anna Šulc sa umiestnila ako trinásta v rebríčku najvplyvnejších Čechov na sociálnych sieťach v celkovom hodnotení.
Anička v rebríčku od Forbes - Najvplyvnejší Česi na sociálnych sieťach
Anička v rebríčku od Forbes 77.forbes.cz
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 1. augusta 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: