Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ako efektívne zbaliť dievča? Vadak s Annou Sulc ti predvedú, ako to má a aj ako to nemá vyzerať.

Vadak a anna2.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

V pondelok začína nová súťaž, ktorej organizátorom je značka Playboy. Zúčastniť sa jej môže každý, kto sa vynájde v nezvyčajnej situácii. Vyhrať môžu dvaja súťažiaci – jedna baba a jeden chalan, ktorí budú následne odmenení a vyhlásení za kráľa a kráľovnú súťaže. A čo s tým majú youtuberi?

Anna a Vadak zverejnili videá, v ktorých odprezentovali boj o korunu. Jeden druhému kládli otázky na to, ako by v danej situácii zbalili opačné pohlavie. Na záver ukázali niekoľko dobrých aj zlých príkladov.

https://www.youtube.com/watch?v=iCyfGQeMJCo
www.youtube.com

Vadak pôsobil sebavedomo, no keď prišlo na konkrétne riešenia, jeho odpovede neboli veľmi pôsobivé. Youtuber divákov skôr pobavil ako naučil. Napriek tomu sa jeho video končí aj tými lepšími spôsobmi balenia dievčat.

https://www.youtube.com/watch?v=iCyfGQeMJCo
www.youtube.com

Anna sa iniciatívy a flirtovania nebojí. Dokonca je odhodlaná v takýchto situáciách aj klamať a hrať na súcit tým, že má šedý zákal. V opačnom prípade je schopná kvôli pozornosti vyliať na seba naschvál vodu.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor vdanisovacentrum-skDátum 16. októbra 2016Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o. Autor: Jana Bartošová
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: