Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Začína sa natáčať dokument o českých YouTuberoch. Pozri si trailer!

Dokument o YouTuberoch
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Ak obľubuješ českých Youtuberov, máme pre teba veľmi dobrú správu – niekoľko z nich sa objaví v dokumente, ktorý si rozhodne nesmieš nechať ujsť!

Dokument  bude zobrazovať život Shopaholic Nicol, Kovyho, Gabrielly Hecl, Pedra a sestier z A Cup Of Style. Počas jedného roka sa bude dokumentovať všetko to, čo nie je na kamere vidieť.

Lucka spoločne s Nicol v novom videu vysvetľujú, čo všetko pre nich znamená to, že budú súčasťou filmového dokumentu. Bola to pre nich v prvom rade šokujúca informácia a nečakali, že by sa im podobná situácia mohla niekedy naskytnúť.

Youtuberi a rovnako aj blogeri sú v súčasnosti veľkým fenoménom, dotýkajú sa životov mladých ľudí a majú možnosť do určitej miery ovplyvňovať ich život. Nicol si myslí, že je množstvo tém, ktorým nedávajú až taký veľký priestor a práve natáčanie filmového dokumentu im umožní tieto témy otvoriť.

https://www.youtube.com/watch?v=cFto4rlEvOw
www.youtube.com

Dokument sa bude točiť celý rok a bude zachytávať život piatich českých Youtuberov. Lucka si myslí, že sa stretli ľudia, ktorí robia podobné, no zároveň úplne odlišné veci.

Dokument bude zachytávať nielen pozitívnu stránku, ale poukáže aj na viaceré negatíva, ktoré sa s natáčaním na Youtube spájajú, no nie každý o nich vie. Bude to zaujímavý mix názorov či postojov, z ktorého si každý zoberie to svoje.

https://www.youtube.com/watch?v=1Cs73byQsT0
www.youtube.com

YouTube scéna sa vyvíja závratným tempom a bude viac ako zaujímavé sledovať, čo sa stane v živote týchto piatich Youtuberov počas jedného roka. Už sa tešíš do kina, však?

Viac informácií nájdeš na stránke – http://nejsledovanejsifilm.cz/

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronDátum 5. októbra 2016Zdroj www.youtube.com NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
K téme
reklama:
reklama:
reklama: