Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Múzeum len pre odvážnych. Toto všetko je v múzeu slávnych lovcov duchov Warrenovcov

Annabelle 2.jpeg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Okultné múzeum Warrenovcov je jediné múzeum svojho druhu. Toto múzeum ročne priláka státisíce návštevníkov z celého sveta a je úplne plné – obsahuje najrozličnejšie temné a strašidelné artefakty.

Sú tu predmety použité v extrémne nebezpečných okultných aktivitách a diabolských praktikách z celého sveta. Dotknutím sa jednej z týchto vecí by sa stalo niečo opačné tomu, čo sa stane, keď sa človek dotkne niečoho svätého, požehnaného.

Môžete tu vidieť Tieňovú bábiku, ktorá k vám príde vo vašich snoch a zastaví vaše srdce. Je tu satanistický idol nájdený v hlbokých lesoch Connecticutu. Nájdete tu zrkadlá použité na vyvolávanie duchov, rakvu upíra používanú novodobým upírom. Je tu svedectvo Annabelle, ktorá je zodpovedná za smrť mladého muža a pripisujú sa jej viaceré útoky na tých, s ktorými prišla do kontaktu. Hoci z nej boli démoni vyháňaní viackrát, stále sa predpokladá, že je k bábike pripojená nejaká energia.

2 the conjuring.jpg
67.media.tumblr.comFoto: 67.media.tumblr.com

Sú tu aj masky používané na diabolskú projekciu, detské náhrobné kamene používané ako satanistické oltáre, či slávny organ, ktorý hral sám od seba. Uvidíte tu psychické fotografie, obrázky, ktoré sa spaľujú a kríže, ktoré boli zlomyseľne zhodené zo stien, egyptské a africké prekliate predmety, scvrknuté hlavy, posadnuté hračky a zvieratá, voodoo bábiky a iné vraždiace bábiky.

Tumblr_mubmcfi9yz1rw872io1_1280.jpg
67.media.tumblr.comFoto: 67.media.tumblr.com

Okultné múzeum Warrenovcov je miesto, ktoré musí každý paranormálny vyšetrovateľ alebo nadšenec navštíviť. AK hľadáte paranormálne javy a chcete vedieť viac o Warrenovcoch, vidieť ich zložky prípadov a vidieť okultné predmety nazbierané za 50 rokov, ktoré zmenia váš pohľad na to, akým spôsobom vidíte dobro a zlo, potom na vás múzeum čaká.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielaDátum 16. septembra 2016Zdroj www.warrens.net © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: