Pamätáte si piesne, ktoré preslávili týchto 5 umelcov?

Zdieľať
Befunky collage 3.jpg
www.instagram.com

Dnes úspešní hudobní interpreti tiež kedy začínali. Pamätáte si ešte na ich prvé veľké hity, ktoré ich preslávili a otvorili im bránu do hudobného sveta? Ktorá pieseň bola vaša najobľúbenejšia?

Britney Spears

Táto americká speváčka patrí k tým najväčším hudobným hviezdam, na konte má veľké množstvo hitov a posledné roky je známa aj ako porotkyňa talentových súťaží. Pamätáte si ešte na jej prvý hit?

Christina Aquilera

Táto speváčka bola na začiatku svojej kariéry jednou z najväčších konkurentiek Britney Spears. No vďaka jej prvému hitu sa jej podarilo získať si milióny fanúšikov a darí sa jej ešte aj dnes.

Justin Bieber

Tento miláčik mnohých dievčat po svete tiež začínal pred pár rokmi. Odvtedy sa celkom vypracoval, aj po hudobnej stránke, no aj tak asi každá mladá slečna vie ako sa volá jeho prvý hit.

Selena Gomez

Táto úspešná americká speváčka začínala účinkovaním na detskej stanici Disney Channel, neskôr začala aj so spievaním a prerazila ako speváčka skupiny The Scene a ich prvý hit ich dostal medzi tých najlepších.

Demi Lovato

Táto mladá speváčka začínala podobne ako Selena Gomez účinkovaním na Disney Channel. Už tam sa objavila vo viacerých hudobných filmoch, a preraziť ako speváčke sa jej podarilo práve touto skladbou.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom