Paródia na pád Cavendisha. Fanúšikovia, ale aj veľké osobnosti bránia Sagana

Zdieľať
Foto.jpg

Včera otriasol celým svetom nepríjemný incident na Tour de France. Po páde Marka Cavendisha, ktorý mal zapríčiniť slovenský cyklista a úradujúci majster sveta Peter Sagan, pristúpili kompetentní na tvrdý trest. Sagan diskvalifikovaný! 

Najprv zostali ľudia veľmi šokovaní, ako toto mohol Peter spraviť. Takto sa predsa majster sveta nechová. No po tom, ako si mnohí pozreli video tohto pádu, zmenili názor. Dokonca aj mnohé známe osobnosti začali Sagana brániť. Peter bol po tom, ako údajne použil lakeť a zhodil Cavendisha, z Tour diskvalifikovaný. Reakcie však nenechali na seba dlho čakať a ľudia zistili, že to bolo úplne inak a za pád môže samotný aktér, čiže Cavendish. Ten mimochodom zapríčinil v minulosti už niekoľko pádov, takže by to nebolo nič zvláštne.

Sagan.jpg

Petra Sagana si zastávali známe osobnosti nielen z cyklistiky. Všetci chcú Peťa späť a chcú ho vidieť opäť na Tour de France. Jeho trest pokladajú za veľmi prísny. Po incidente tak odstúpili dvaja najlepší cyklisti. Sagan kvôli diskvalifikácii a Cavendish kvôli zraneniu, ktoré utrpel pri páde a neumožňujú mu pokračovať. A čo si o tom myslíte vy? Kto zapríčinil tento nepríjemný pád?

Ľudia svoje rozhorčenie vyjadrujú rôznymi spôsobmi. Jeden z nich je aj paródia na pád Cavendisha ?

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom