Šokujúce rozhodnutie: Peter Sagan a jeho manželka Katka sa rozišli!

Zdieľať
Sagan.jpg

Slovenský cyklista Peter Sagan šokoval nielen Slovensko, ale aj celý svet správou, ktorá sa objavila včera na jeho Facebooku.

Úspešný slovenský cyklista Peter Sagan a jeho krásna a sympatická manželka Katka včera šokovali doslova celý svet. Peter totiž na svojom oficiálnom profile na Facebooku napísal, že jeho a Katkine cesty sa definitívne rozchádzajú. Rovnakú správu mala zverejniť neskôr aj jeho manželka Katka.

Sagan2.jpg

Peter píše, že po dlhom rozhovore s Katkou dospeli k záveru, že ako pár by mali skončiť. Obaja sa zhodli, že zostanú dobrými priateľmi a každý si pôjde svojou cestou.

„Zaľúbili sme sa do seba, prešli sme si fantastickú cestu a dostalo sa nám požehnania v podobe krásneho syna Marlona. Katka je dôležitou súčasťou môjho života, podporovala ma počas všetkých rokov v mojej profesionálnej kariére a je úžasnou matkou. Necítime k sebe nič zlé, pôjdeme však svojou vlastnou cestou so vzájomným rešpektom.“

Týmto rozhodnutím šokovali veľa fanúšikov. Viacerí si to nechcú pripustiť, pretože si myslia, že Peter a Katka tvoria skvelý pár. Niektorí však majú podozrenie, že to nie je pravda, pretože Peter svoje príspevky vždy píše aj v anglickom aj v slovenskom jazyku a tento bol iba v anglickom. Tiež im je divné, že by takúto smutnú správu zverejňoval práve počas prebiehajúcej Tour de France.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom