Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Patra Bene prichádza s najnovším sketchom – Typy susedov!

5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com

Paťka vždy točí videá o reálnych udalostiach, ktoré sa jej prihodili. Výnimka to nebude ani tentokrát – s týmito druhmi susedov sa Patra naozaj stretla.

Smradič

Najradšej si ide k oknu alebo na balkón zapáliť vtedy, keď čo najviac susedov vetrá. O svoje cigaretové výpary sa vždy rád podelí.

www.youtube.com

Sused, ktorý nepočká

Je už pri bráne alebo výťahu a v tom uvidí, že za ním ide ďalší sused. Zrazu nasadí 3x rýchlejšie tempo, dvere sa snaží otvoriť čo najrýchlejšie a výťah zavolať čo najbleskovejšie.

Človek u neho nikdy nevie, či má fóbiu z ľudí alebo len nenávidí všetkých svojich susedov.

Stalker

Nenápadne vyzerá z okna, aby zistila, čo robia ostatní. Niekedy využije aj najnovšiu technológiu a ešte nenápadnejšie len vystrčí ruku s mobilom, aby natočila alebo uvidela, čo sa vonku deje.

www.youtube.com

„Všetko mi vadí“ sused

U tohto suseda ani niekedy nevieš, čo si urobil zle a čo mu môže vadiť. Príde sa ti jednoducho sťažovať pred dvere na hocičo alebo začne z pohodlia bytu búchať metlou po strope.

www.youtube.com

Ranné vtáča

Vstávať skoro, keď je napríklad víkend alebo sviatok, je obdivuhodné. Ale vŕtanie o ôsmej ráno vzbudí skôr u susedov hnev ako obdiv.

Lenivec

Asi každý raz býval s takým susedom, ktorý sa namiesto vyšliapania pár schodov radšej vždy vyviezol na prvé poschodie výťahom.

Milý sused

Postará sa o teba niekedy lepšie ako mama – pekne sa pozdraví s tým, že doniesol domáci koláčik. K nemu ešte prihodí nejakú zeleninku a ovocie, ktorý sám nezvládne využiť a ako bonus prihodí jedno pivečko.

www.youtube.com

„Nič nemám“ sused

Príde núdza. Máš rozrobené cesto a zrazu zistíš, že ti chýba jedno či dve vajíčka. Ideš si ich teda požičať od suseda, ale ten ti nevie pomôcť. Nikdy. S ničím.

Celý skeč o typoch susedov si môžeš pozrieť vo videu nižšie:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 14. júna 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o