Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Z pekla šťastie! 10 ľudí, ktorých môžeme zaradiť k najšťastnejším na svete

326905 650 1451757468 2.jpg
31
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
upriser.com

Niekedy sa stane, že sme svedkami úplne nezvyčajných a vysoko nepravdepodobných udalostí, ale taký je život a tento svet. Občas sa stane to, čo by sme sa neodvážili predvídať ani v najdivokejších snoch.

Lena Påhlsson

Táto žena našla svoju obrúčku, ktorá sa stratila pred 16 rokmi. A našla ju, keď zberala vo svojej záhradke úrodu. Jedna z mrkiev vyrástla tak, že sa na nej zachytila obrúčka, a tak sa roky stratený šperk našiel.

http://www.thelocal.se/20111230/38248
www.thelocal.se

Steve Flaig

Steve vyrastal bez mamy a hľadal ju niekoľko rokov. Ukázalo sa, že pátral po nesprávnom priezvisku a náhoda mu pomohla nájsť ju. Steve začal pracovať v jednom z obchodov veľkého reťazca a povedal svojmu šéfovi o svojom probléme. Šéfovi sa zdalo priezvisko jeho mamy povedomé a ukázalo sa, že mama pracovala v ďalšom obchode tohto reťazca.

http://upriser.com/posts/adopted-man-searched-for-birth-mother-only-to-find-her-at-the-same-lowe-s-store-that-he-worked-at
upriser.com

Virginia Fike

Viginia pravidelne hrala lotériu a vždy používala tie isté čísla. Prvé číslo bolo tvorené rokom, v ktorom sa jej rodičia zobrali, druhé bolo jej vek a tretie číslo symbolizovalo rok jej svadby. V roku 2012 si omylom podala dva tikety s rovnakými číslami, každý z nich jej zabezpečil výhru milión dolárov.

http://abcnews.go.com/US/virginia-woman-wins-million-lottery-twice/story?id=16195500
abcnews.go.com

Tsutomu Yamaguchi

Tsutomu Yamaguchi prežil dva útoky atómovou bombou na Japonsko. Bol na pracovnej ceste v Hirošime v čase, keď k útoku prišlo. Nachádzal sa však 3 kilometre od miesta výbuchu. Bol síce popálený, ale inak sa mu nič nestalo. O tri dni sa vrátil do práce v Nagasaki, kde došlo k druhému útoku. Aj ten prežil.

https://en.wikipedia.org/wiki/Tsutomu_Yamaguchi
en.wikipedia.org

Harrison Odjegba Okene

Harrison Odjegba Okene pracoval na lodi ako kuchár. Bol na toalete, keď sa loď začala potápať a nestihol ujsť včas, aby ho mohli evakuovať. Podarilo sa mu však dostať sa do kajuty, v ktorej vznikla vzduchová bublina. Záchranári ho našli o tri dni a Harrison bol jediným preživším z 12-člennej posádky.

http://m.kickerdaily.com/man-survives-3-days-at-the-bottom-of-atlantic-ocean/
m.kickerdaily.com

Joan Ginther

Joan Ginther vyhrala v lotérii 5,4 milióna dolárov. O 10 rokov neskôr vyhrala 2 milióny a o 3 roky neskôr ďalšie 3 milióny. V roku 2008 vyhrala 10-miliónový jackpot.

326755 650 1451757468 8 2.jpg
Foto: www.imgur.com

Juliane Koepcke

Juliane Koepcke prežila haváriu lietadla nad riekou Amazonkou v roku 1971. 17-ročné dievča sa dostalo z lietadla s niekoľkými modrinami a škriabancami. Po nehode musela Juliane žiť v džungli a niekoľko dní bola obklopená divou zverou. Napokon ju však miestni obyvatelia našli a zachránili. Bola jediná, ktorá nehodu prežila.

http://www.apimages.com/metadata/Index/Eawatchf-AP-I-GERMANY-APHS-JULIANE-KOEPOKE/562fe8b07b9a4f82bbff945e00fe049e/2/0
www.apimages.com

Maarten de Jonge

Profesionálny holandský cyklista si zabookoval lístky na oba lety Malaysian airlines, no svoju rezerváciu na poslednú chvíľku zrušil. Jedno z lietadiel zmizlo nad Indickým oceánom, druhé bolo v lete 2014 zostrelené.

http://abcnews.go.com/US/virginia-woman-wins-million-lottery-twice/story?id=16195500

http://www.independent.co.uk/news/dutch-cyclist-maarten-de-jonge-cheats-death-twice-after-changing-flights-from-both-malaysia-airlines-mh17-and-mh370-9617243.html
www.independent.co.uk

Reshma Begum

Reshma Begum pracovala ako krajčírka v obrovskej továrni. Mala šťastie, keď prežila výbuch, ktorý tam nastal, no zostala uväznená v ruinách. Našťastie našla nejakú vodu a jedlo a prežila takto neuveriteľných 17 dní. Až potom ju našli záchranári.

http://www.apimages.com/metadata/Index/Bangladesh-Building-Collapse/33d9eeffefaa4239b4fde1e015d3e3cf/21/0
www.apimages.com

Frane Selak

Frane Selak je chorvátsky učiteľ hudby, ktorý prvý raz ušiel smrti počas havárie vlaku. Potom prežil autonehodu, vypadol z lietadla a pristál na stohu slamy, zatiaľ čo ostatných 19 cestujúcich zahynulo. A aby toho nebolo málo, vyhral niekoľko miliónov v lotérii.

http://sila-znaniy.com/samym-vezuchim-chelovekom-na-zemle-priz/
sila-znaniy.com

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 3. januára 2017Zdroj brightside.me © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme