Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Táto žena sa neusmiala dlhých 40 rokov len preto, aby nemala vrásky

Horizon33_2017 1 5_9 22 52.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Tess Christian strávila posledných 40 rokov života bez jediného úsmevu. Podľa 50-ročnej ženy je práve život bez úsmevu tajomstvom jej tváre bez vrások. 

Hoci Tess nechýba zmysel pre humor, už takmer 40 rokov sa na jej tvári neobjavil úsmev, dokonca ani vtedy, keď priviedla na svet svoju dcérku. Tess si na tvári drží jeden výraz, a to len kvôli tomu, aby vyzerala mlado. Musíme uznať, že sa jej to celkom darí, no stať sa robotom bez emócií je podľa nás príliš veľká cena za tvár bez vrások.

https://www.youtube.com/watch?v=TZFnf1UmDuU
www.youtube.com

Tess povedala, že veľa ľudí sa jej pýta na to, či nemá botox. Jej odpoveďou však je, že sa mladistvý vzhľad vďačí tomu, že sa od tínedžerských čias neusmieva. Tvrdí, že sa jej jej zanietenosť vyplatila a neminula žiadne peniaze na drahé krémy. Podľa nej je jej stratégia oveľa prirodzenejšia ako botox a vraj je aj oveľa efektívnejšia.

https://www.youtube.com/watch?v=TZFnf1UmDuU
www.youtube.com

Zaujímavosťou je, že Tess nie je jediná žena, ktorá obmedzila úsmev a akékoľvek výrazy tváre v snahe zachovať si mladistvý vzhľad. Napríklad aj Kim Kardashian vyhlásila, že sa snaží čo najmenej smiať a usmievať, pretože to spôsobuje vrásky. Dokonca aj odborníci tvrdia, že to skutočne môže fungovať.

https://www.youtube.com/watch?v=TZFnf1UmDuU
www.youtube.com

Tessino rozhodnutie prestať sa usmievať však v počiatkoch nevzniklo ako prevencia proti vzniku vrások. Bola to jej reakcia na prísnu výchovu v katolíckej škole, do ktorej chodila. Rehoľné sestry nemali rady, keď sa deti usmievali. Neskôr si uvedomila, že jej úsmev nepristane, pretože má vraj veľké líca ako škrečok. Jej veľkým vzorom je herečka Marlene Dietrich, ktorá sa nikdy neusmievala, no vyzerala veľmi glamour.

Nuž, my by sme smiech neobetovali pre tvár bez vrások…

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 5. januára 2017Zdroj www.dailymail.co.uk © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme
reklama:
reklama:
reklama: