Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Petra Vajdová je späť: Prehovorila o synčekovi, aj svojom manželovi

Petra Vajdová
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Petra Vajdová Foto: TV Markíza
reklama:
reklama:

Petra Vajdová patrí k našim najlepším a najpopulárnejším herečkám. Za posledné roky si toho preskákala viac, ako dosť. Nielenže sa vymanila spod démona alkoholu, počas liečenia navyše spoznala svojho terajšieho manžela Martina, ktorému porodila synčeka. Doteraz však Vajdová mlčala, no pre web televízie Markíza prehovorila nielen o materskej, ale aj svojom synovi a mužovi.

Herečka je momentálne na materskej dovolenke, napriek tomu jej nerobí problém odskočiť si do práce. To bol aj tento prípad, kedy počas nakrúcania porozprávala o tom, aké to je pre ňu byť matkou. „Ja si ešte na všetko zvykám, pretože to všetko bolo v priebehu jedného roka. Pred rokom som spoznala svojho manžela o pol roka sme mali svadbu, už som bola tehotná a za rok som ešte aj porodila nášho syna. Takže ešte neviem, aké to je byť manželkou a matkou poriadne, pretože je to iba rok a zatiaľ si to my traja užívame a učíme sa všetkému,“ povedala Vajdová.

Tá má s manželom synčeka Martinka, ktorý sa narodil pred tromi mesiacmi. „Martinko je strašne krásny, čo povie asi každá mamina o svojom bábätku, je nežný a ja ešte neviem povedať na koho sa podobá. Je ešte taký, že sa učíme spinkať, viac plačeme, tým, že je chlapec, má problémy s bruškom, to asi každá mama, ktorá má chlapca, vie, čo to obnáša,“ pokračovala obľúbená tvár Markízy a herečka Slovenského národného divadla. Tá síce momentálne nehviezdi v žiadnom veľkom projekte, naposledy sa objavila v tanečnej show Let’s Dance, z ktorej po zranení odstúpila, napriek tomu sa o živobytie starať nemusí.

„Manžel si to neskutočne užíva, keď s ním je, síce pracuje aj soboty, nedele od rána do večera je v práci, ale vie si vybaviť voľno keď ja potrebujem. Ja som veľakrát unavená, keď som s malým doma, on mu však veľakrát spieva tancuje, robí mu program. A u babičky a dedka, tam im vždy zaspí a je dobručký. Takže si takto môžem odskočiť do práce a samozrejme nerobím to pre peniaze, ale je príjemné si privyrobiť, aj keď môj manžel ma uživí. Pre mňa je práca psychohygiena a som doma naplnenejšia,“ dodala Vajdová. Zdá sa teda, že po turbulentnom období prežíva herečka šťastné chvíle so svojou rodinou a konečne našla pokoj po boku manžela.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor steDátum 18. septembra 2019Zdroj www.markiza.sk
reklama:
reklama:
reklama: