Poznáme nové skutočnosti v prípade tragickej smrti Paula Walkera! Vraj je možné, že zomrel počas nelegálnych pretekov!

Zdieľať
Paul Walker
U.S. actor Paul Walker wears a creation from the Colcci summer collection at Sao Paulo Fashion Week in Sao Paulo, Brazil, Thursday, March 21, 2013. (AP Photo/Andre Penner)

Nemenovaný zdroj z policajného prostredia pre portál TMZ.com uviedol, že vraj vyšetrovatelia dostali tip – mŕtvy herec Paul Walker a jeho kamarát mali pred tragickou udalosťou pretekať s iným autom.

Porsche Carrera GT riadil v čase nehody 38-ročný Roger Rodas, ktorý údajne stratil kontrolu nad autom – to vrazilo do dvoch stromov, stĺpa pouličného osvetlenia a začalo horieť.

Oficiálna príčina nehody však doteraz nie je známa. Je však možné, že došlo k poruche auta, pretože na mieste tragédie neboli stopy po brzdení – tie je vidieť až tesne pred miestom nárazu.

Zvláštnosťou je, že sú stopy rovné a vyzerá to tak, akoby vodič nebol schopný hýbať volantom a zabrániť zrážke.

Na mieste nehody mal byť medzi prvými hercov priateľ Nute – ten sa snažil o uhasenie ohňa, hoci mu bolo jasné, že obaja členovia posádky sú mŕtvi.

Od auta ho museli odviesť hasiči. Telá oboch mužov boli tak zničené, že ich bez zubných záznamov nebolo možné identifikovať. Preto musel byť odložený aj termín pitvy.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom