Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Poznáš filmové klasiky? S Edynom môžeš hlasovať o najlepšiu z nich

Kolaz 1.jpg
6
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com

Edyn ti prináša druhý diel zo série ,,5 filmov, ktoré musíš vidieť.“ V prvej časti ste hlasovali práve vy a filmovým  víťazom sa stala komédia Friends with benefits.

1. Kokosy na snehu

Piati Afričania sa rozhodnú zúčastniť na zimných olympijských hrách. Filmový zážitok, ktorý poteší všetkých škodoradostných divákov.

www.youtube.com

2. Aj dvaja sú rodina

Tohtoročný filmový trhák v ktorom sa párty muž zo dňa na deň musí stať otcom. Komédia, pri ktorej Edyn len tak-tak udržal svoje emócie.

www.youtube.com

3. Niekto to rád blond

Dvoch agentov donútia okolnosti k tomu, aby sa nachvíľu stali ženami. ,,Nepamätám si pasáž tohto filmu, ktorá by ma nudila,“ priznal sa Edyn.

www.youtube.com

4. Scary movie

Klasika medzi všetkými paródiami. Jeho jedinou hlavnou myšlienkou je zosmiešniť ostatné filmy a preniesť na diváka nekontrolovateľné záchvaty smiechu.

www.youtube.com

5. Vo štvorici po opici

Pánska jazda, ktorá prekračuje všetky hranice. Muži sa vyberú do Las Vegas a až na druhí deň si spoločne spomínajú na to, čo všetko sa im podarilo vyviesť. Tak čo, ktorý film u teba vyhráva ?

www.youtube.com

Tak čo, vyberieš si?

Tak čo, ktorý film u teba vyhráva ?

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Jana BartošováDátum 23. marca 2017Zdroj www.youtube.com Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme ,