Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Edyn radí: Baby, toto nikdy nerobte!

Ill.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Prednedávnom youtuber opísal, ako niektorí chlapi fungujú vo vzťahoch. Video poňal vtipným spôsobom. Tento krát nenechal na pokoji správanie sa niektorých dievčat. Pokúsil sa im poradiť, ako ,,neodplašiť“ svojho partnera.

Ženy by sa nemali tváriť, že sú nechápavé. Edyn tvrdí, že chlapom to v žiadnom prípade nepríde zlaté a ak sa tak budú správať počas celého rande, pripíšu si to k ich prirodzeným vlastnostiam. Youtuber potvrdil aj to, že chalani naozaj nevedia čítať medzi riadkami. Preto by si dievčatá nemali myslieť, že ak niečo nepovedia, tak na to chlapi prídu samy.  Baby mi mali o svojich pocitoch viac rozprávať.

Ďalšou vecou, ktorú by mali ženy občas urobiť, je zacvakať večeru. Edyn síce priznáva, že to chalani berú už viac menej ako samozrejmosť, ale potešilo by ich to. Iným, horším prípadom je, ak baba neustále rozpráva jej predchádzajúcich partneroch. Slovo „bývalý“ zo svojho slovníka radšej vyškrtnite.

A aká je najhoršia vec podľa Edyna, ktorú robia ženy? Friendzone. Váš najlepší priateľ je do vás zamilovaný a vy sa s ním neustále stretávate a dávate mu nádeje. Ak to však necítite rovnako, nemali by ste ho ťahať za nos.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Jana BartošováDátum 26. decembra 2016Zdroj www.youtube.com Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme
reklama:
reklama:
reklama: