Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Edyn bojoval za život Vianočného kapra. Rodina ho upokojovala tým, že si môže nechať jeho šupiny.

E1.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Známy youtuber priznal, že nevie točiť typické obyčajné videá, ktoré uverejňujú jeho kolegovia. Znamená to, že vlog typu DIY by dopadol katastrofálne a že nemá záujem si ani zdobiť jeho priestor, v ktorom natáča videá.

Najhoršie Vianoce, ktoré Edyn prežil, boli tie, keď neuvidel pod stromčekom žiaden darček. V sviatočný deň odmietol plniť príkazy svojich rodičov a svojim papuľovaním im patrične dával najavo, že si nič nezaslúži.

https://www.youtube.com/watch?v=6vEfG0lVEBc
www.youtube.com

Vyhrážky jeho matky nebral vážne a stále dúfal, že Ježiško mu niečo musí priniesť. Opak sa stal pravdou a ako Edyn tvrdí, dosť ho to prekvapilo: ,,Iba ja, môj plač a moja schyza na gauči.“ Darčeky dostal napokon až na druhý deň ráno, keď sa matke úprimne ospravedlnil.

Iná príhoda sa týkala vianočného kapra, s ktorým sa dôverne skamarátil a statočne bojoval o jeho život. Rodina a jeho priatelia sa mu snažili vysvetliť, že bude z neho dobrá večera. No mladý youtuber sa len pýtal: ,,Kto mi vráti kamaráta?“ :D Edyn si ale vzal radu svojich blízkych k srdcu a šupiny pre šťastie si nechal.

Edynov posledný zážitok sa týkal jeho live vysielania, v ktorom mal až 60 divákov. Rozdával darčeky a dúfal, že mu to prinesie slávu. Nakoniec si ho všetci vypli hneď potom, ako sa darčeky minuli. Youtuber bol smutný z toho, že nikoho nezaujal. Avšak dnes už na to spomína s úsmevom a divákom odkazuje: ,,Určite sa nenechajte ničím odradiť a nestrácajte hlavne vašu nádej a zapálenie pre niečo. Uvidíte, že časom to vždy prinesie svoje ovocie.“

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Jana BartošováDátum 12. decembra 2016Zdroj www.youtube.com Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme
reklama:
reklama:
reklama: