Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Edyn si so svojimi fanúšikmi pripomína na symboly jeho detských čias. Pamätáš si ich aj ty?

Edyn1.jpg
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Séria videí „Pamätáš si,“ slúži divákom na oživenie si spomienok z detstva. Youtuber vkladá do týchto vlogov populárne hračky a televízne programy, ktoré mu boli kedysi blízke. Čo prinieslo jeho piate vydanie?

  1. Tamagoči

Vrecková elektronická hra prostredníctvom ktorej sa jej majiteľ stará o svoje vlastné digitálne zvieratko, sa Edynovi spája s jeho životnou spomienkou. Po dlhom prosíkaní a presviedčaní mu ho jeho mama kúpila. Následne ju však stratil a dostal poriadnu lekciu do budúcnosti. Novú už nedostal, aby sa naučil vážiť si to, čo dostane.

https://www.youtube.com/watch?v=_S6N35bfmqQ
www.youtube.com
  1. Phlat Ball

Lopta spojená s lietajúcim tanierom. V jeho časoch bola táto hračka veľmi populárna. Mal ju skoro každý. Edyn ale priznal, že jej životnosť trvala približne mesiac. Po čase už taká zábavná nebola.

https://www.youtube.com/watch?v=3aY7XVq_tuQ
www.youtube.com
  1. Rozprávka neporaziteľné sestry

Tri hlavné hrdinky bojujúce proti zlu očarili Edyna natoľko, že sa kvôli nim zobúdzal už ráno pred šiestou, keďže televízie vysielali rozprávku len v tomto čase cez víkend.

Edyn4.jpg
Foto: www.imgur.com
  1. Rozprávka Power rangers

Ako hovorí youtuber: ,,Na tejto rozprávke som si ulietal extrémne.“ Dokonca veril aj tomu, že takéto nadprirodzené schopnosti sú reálne a skúšal ich napodobňovať na telesnej výchove. Jeho najobľúbenejším hrdinom bola postava v bielom obleku.

https://www.youtube.com/watch?v=u_9eXE4oCP8
www.youtube.com
  1. Autodráha

Išlo o klasickú autodráhu so zaujímavým ovládaním na stláčanie. V tých časoch neboli autodráhy také technicky zdatné, aby z nich nevylietavali autá, a tak skôr slúžili len na jednoduché odreagovanie sa.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Jana BartošováDátum 15. novembra 2016Zdroj www.youtube.com Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme
reklama:
reklama:
reklama: