Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Youtuberi vtedy a teraz #6: Edyn si plní svoj hudobný sen!

Vtedy a teraz edyn.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Youtubera Edyna, ktorý je napriek svojmu exotickému vzhľadu a pôvodu Slováčisko ako repa, určite mnohí poznáte. Napriek tomu, že jeho kanál existuje na Youtube už pomerne dlho, aktívne začal natáčať až v roku 2015 a známym Youtuberom s pomerne vysokými číslami sa stal len viac-menej pred rokom. Napriek tomu sa za takýto krátky čas dokázal dostať medzi elitu česko-slovenskej Youtube scény a dokonca sa mu už podarilo splniť si svoj dlhodobý hudobný sen. Poďme si ale pripomenúť Edynové začiatky a jeho cestu do výšin Youtubovej slávy.

Https://www.youtube.com/watch?v=wSzOgYOovfI

Prvé videá

Kvalita a obsah prvých Edynových videí viac-menej ani nestojí za zmienku. Ani samotný Edyn by sa s nimi pravdepodobne nechválil. Či už ide o krátke ukážky zo streamov, hrania hry League of Legends alebo o názor na speváčku Celeste Buckingham.

Ice Bucket Challenge

V čase Edynových prvých videí letel internetom veľmi populárny trend, a to Ice Bucket Challenge. Na Edynovom videu si však ceníme to, že túto výzvu naozaj pochopil a nenominoval sa so svojimi kamošmi, ktorí sa bezdôvodne oblievali vedrom vody. Edyn totižto miesto vody radšej prispel do zbierky peniazmi.

Aktívna tvorba

Približne rok na to sa začal Edyn aktívne venovať svojmu kanálu. Na svojich videách rozoberal rôzne témy, či už zábavné alebo vážne, ako sú napríklad drogy, rasizmus a dnešnú generáciu detí. Napriek tomu, že niektoré z videí dosiahli pomerne vysokú sledovanosť, väčšina sa držala hranice cca. 7000 videní.

Nárast na popularite

Aj keď sa typy a obsah videí veľmi nemenili, spracovanie a kvalita začali narastať a s tým na Edynovom kanáli začali pribúdať aj videnia a odoberatelia. V istej miere mu k tomu dopomohli aj iní Youtuberi, ako je GoGo a Selassie, ktorí s Edynom natáčali viacero videí.

Meet My Fellaz

Približne v rovnakom čase rozbehol Edyn sériu Meet My Fellaz, v ktorej si do každého videa pozval iného Youtubera. V krátkom rozhovore si obaja navzájom položili 3 väčšinou vtipné otázky, na ktoré prišli väčšinou vtipné odpovede. Medzi jeho hostí patrili Youtuberi ako PPPeter, Matúš, Selassie a iní.

Hudba

Edyn si na Youtube okrem točenia videí splnil aj ďalší sen, a to svoje vlastné piesne a videoklipy. Všetko to začalo vydaním songu Chcem Len Cash. Neskončilo to však jedným videoklipom. Edyn vo svojej hudobnej aktivite pokračoval a postupne vydával celý svoj album. Niektoré z piesni si môžete vypočuť nižšie.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Daniel MičkoDátum 10. novembra 2017Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: