Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Edyna okradli počas niekoľkých minút! Čo sa stalo?

Titul edyn 2.jpg
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Edynovi sa stala nepríjemná skúsenosť, ktorá by nepotešila naozaj nikoho z nás. Rozhodol sa porozprávať o tom, čo sa mu stalo a zároveň vás všetkých aj upozorniť.

Náš vždy vysmiaty exotický YouTuber si pred časom povedal, že je čas potešiť samého seba. Po úspešnej maturite sa rozhodol kúpiť pre seba bicykel, ktorý mu robil veľkú radosť a zjednodušoval mu život i prepravu po uliciach.

Edynzi.jpg
Foto: www.imgur.com

Jedného dňa sa ale stalo niečo, s čím vôbec nerátal a zostal z toho hlavne smutný. Počas krátkeho stretnutia s našim Dančim si odložil bicykel do stojana vedľa niekoľkých ďalších pri Dunaji.

Stalo sa mu však, že si zabudol zámok a veril, že za tú chvíľu sa nemôže nič stať. Práve ten moment sa mu stal osudným. Bohužiaľ, mýlil sa a jeho oranžové dvojkolesové vozidlo niekto odcudzil.

Edyn bic.jpg
Foto: www.imgur.com

Práve preto vydal video nie len na prerozprávanie svojho zlého zážitku, ale aby ste si najmä dávali pozor na seba a na svoje osobné vec a boli zodpovední. Nikdy totiž neviete, čo sa môže stať a kde číha zlodej.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor SifkaDátum 17. júla 2017Zdroj www.youtube.com NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
K téme
reklama:
reklama:
reklama: