Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Prečo sa Slážo nahneval na Edyna a čo ho čakalo v Prahe?

Edyntitul.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Ako ste si mohli všimnúť, Edyn sa rozhodol svoj kanál niečím oživiť. Sú to jeho denné vlogy, v ktorých vám ukazuje kde sa pohybuje, čo zažil počas dňa, ale samozrejme aj nejaké tie trapasy. V jeho živote sa v súčasnosti odohráva niekoľko veľmi dôležitých momentov. Čo má teda nové? 

Edyn pred niekoľkými dňami začal so svojimi dennými vlogmi. Snaží sa svoje videá posúvať stále na vyšší level a ukázať vám tie najzaujímavejšie chvíle z jeho života. Spontánne rozhodnutia tohto budúceho vysokoškoláka sú vždy na prvom mieste. Keď niečo chce urobiť, tak to urobí hneď ako ten nápad dostane. Nejako tak to bolo aj s prijatím novej ženy do jeho rodiny. Kto to je?

Edyn1.jpg
Foto: www.imgur.com

Edyn vymyslel pre svoju mamu prekvapenie. Keďže sa onedlho bude sťahovať do Prahy, kde začne študovať, rozhodol sa kúpiť domáce zvieratko, ktoré by jej robilo radosť. Ako sám povedal, psíka by do bytu dať nechcel, pretože si vyžaduje veľkú pozornosť a starostlivosť a na to by jeho mama úplne nemala čas. Čo teda zvolil ako alternatívu? Mačku!

Dal sa teda na hľadanie tej správnej a nakúpil všetko potrebné pre jej pohodlie. Prišiel však ten čas, predstaviť novú dámu jeho mame. Tá už úplne s týmto nápadom taká nadšená nebola a aj napriek tomu, že mačiatku dala meno, odmietla ju. Mačiatko menom Mimi svojou návštevou trochu prekvapila aj Selassieho v jeho štúdiu. Čo sa stalo? ?

Okrem toho bol už aj Edyn na zápise v Prahe na vybranú vysokú školu. Samozrejme, bez nejakých prekvapení, aj trochu tých nepríjemnejších, by to asi úplne nešlo. Po štvorhodinovej ceste sa Edyn trochu pozabudol a jeho notebook ostal v autobuse. Na šťastie si to rýchlo uvedomil a okamžite sa poň vrátil. Čakal ho ale ešte jeden, ako sám vo videu povedal:„…fail, keď prídete na zápis a zistíte, že nemáte pero!“ Tento problém ale rýchlo vyriešil a celý zápis prebehol v poriadku.

Už onedlho sa môžeme tešiť na videá z krásnej Prahy v Edynovom podaní a uvidíme, ako bude prebiehať jeho študentský život.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor SifkaDátum 13. septembra 2017Zdroj www.youtube.com, NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: