Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Youtuber Selassie skončil v nemocnici s rozbitou hlavou! Čo sa mu stalo?

Https://www.instagram.com/menameselassie/
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Selassie včera informoval svojich fanúšikov na Instagrame s nepríjemnou novinkou. V Insta Stories sa objavila fotka, na ktorej má Youtuber rozťaté čelo? Nie, k bitke medzi Borisom a Slážom, ktorú spomínali v jednom z „flokov“, ešte nedošlo. Selassie v skutočnosti omdlel a pri páde si rozbil hlavu, čo nasledovalo návštevou nemocnice.

Pýtate sa, prečo mladý Youtuber omdlel? Selassie v poslednej dobe venuje všetok svoj čas prerábaniu a zariaďovaniu svojho bytu a vysnívaného štúdia a možno si hovoríte, že za kolaps môže práve vyčerpanie. Ako Slážo spomínal vo viacerých vlogoch, počas týchto nabitých dní nemá čas ani na poriadne jedlo. Pravda je však inde a za omdletím nestálo žiadne vyčerpanie.

Https://www.instagram.com/menameselassie/.jpg
Foto: www.imgur.com

Slážo v skutočnosti zjedol kyslú polievku s hubami, ktorú zapil pivom. Priotrávil sa a pri zvracaní omdlel. Hlavu si pravdepodobne rozbil o umývadlo alebo kľučku, prebral sa až na zemi v kaluži krvi. Našťastie však dopadlo všetko dobre.

Https://www.instagram.com/menameselassie/
Foto: www.imgur.com

To, že hríby a alkohol nie sú najlepšou kombináciou sa Slážo dozvedel až v nemocnici. Treba si preto dávať pozor na dostatok vody a jedla, no zároveň aj na to, čo všetko pri tom v žalúdku zmiešate. Youtuber si dal teda oddych v posteli, aby nabral sily do ďalších „flokov“.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Daniel MičkoDátum 22. augusta 2017Zdroj www.instagram.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: