Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Selassie sa sťahuje! V Bratislave bude mať dokonca aj svoje vlastné štúdio!

Https://www.youtube.com/watch?v=3t_pX5inI 0
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Ak ste Selassieho fanúšikom, určite dobre viete, že náš obľúbený (kedysi dredatý) Youtuber žije už dva roky v Trnave. Presťahoval sa tam z viacerých dôvodov, či už kvôli tomu, že sa so svojou priateľkou Betkou, ktorá v Trnave študovala, vídal veľmi málo, alebo kvôli tomu, že sa chcel konečne osamostatniť od rodičov. Postupom času si zariaďovali svoj trojizbový byt, až sa v ňom cítili naozaj ako doma. Selassieho však prestalo baviť pracovať z domu, rozhodol sa preto aj spolu s Betkou presťahovať naspäť do Bratislavy. To však nie je všetko, v našom hlavnom meste si taktiež plánuje zriadiť svoje vlastné štúdio!

Https://www.youtube.com/watch?v=_p9nSIRNtaw
Foto: www.imgur.com

Ako hovorí Selassie vo svojom videu, mnoho Youtuberov si pre tvorbu svojich videí najíma strihačov, ktorí sa im starajú o celkovú editáciu videí. Slážo sa však necíti na to, aby za to platil niekomu cudziemu. V hlave mu preto skrsol skvelý nápad. Jeho brat Evžen a otec Strašil majú skúsenosti s točením, streamovaním a strihaním videí, preto spoločne založia svoje vlastné rodinné štúdio, v ktorom budú môcť pracovať všetci spolu. Selassie chce do tvorby štúdia zapojiť aj iných partnerov, ktorí tomuto miestu dodajú exkluzivitu a eleganciu.

Slážo taktiež rozbehol novú sériu vlogov, v ktorých bude zachytávať cestu za svojim vysnívaným štúdiom a jeho zariaďovaním. Nižšie si môžete pozrieť jeho prvé video, ktorým sa táto cesta začína.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Daniel MičkoDátum 23. júla 2017Zdroj www.youtube.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: