Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Youtuberi vtedy a teraz #1: Takéto boli začiatky obľúbeného Selassieho

Titul.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com

Každý z vás, určite minimálne raz prezeral svoje fotografie z minulosti. Možno našiel nejaké videá, zaspomínal na staré koníčky alebo ho len tak prepadla chvíľka nostalgie. Niečo podobné sme si pre vás pripravili a je to séria s názvom „Vtedy a teraz“, ktorá tu doteraz nebola! Každú stredu na našej stránke nájdete začiatky našich YouTuberov až po súčasnosť. Prezriete si ich prvé videá, fotografie na sociálnych sieťach a ako dospievali fyzicky i mentálne. Ak niektorých YouTuberov sledujete už od úplného začiatku, zaspomínate si aj na ich prvé pokusy s videami. Prvá časť bude venovaná nášmu „flokerovi“ – Slážovi.

Ak chcete pracovať na niečom čo vás baví, musíte niekde začať a poriadne pre to makať! Na svojich začiatkoch sa každý raz pobaví, ale tak isto ktokoľvek niekde začať musí. Aj my sme našli prvé video Selassieho, ktorý ho po prvýkrát uverejnil 4.11.2012 a bol to stream z hry Splinter Cell.

Ďalšie jeho videá boli podobné z rôznymi hrami. Až kým nepridal svoj prvý vlog v decembri 2012. Jeho prvý pokus „rozprávacieho videa“ je plný grimás a rozprávania „len tak“ do kamery a poďakovanie za 100 odoberateľov!

Určite poznáte aj jeho príbuzný kanál „SelassieExtra“ na ktorom sa v januári 2014 objavil jeho prvý „mobilný“ vlog. Maťo vo videu prezradil, že dostal nový telefón a preto sa môžete tešiť na viacero videí a už nie iba z web camery.

Prvú svoju fotografiu na Instagrame uverejnil v tom istom mesiaci aj roku. Jeho radosť z nového telefónu bola zjavná. ?Pozrite sa sami.

Swager Yolovič

A post shared by Selassie (@menameselassie) on

Po jeho „prvotinách“ ešte spomenieme rok 2013. Kde Maťo stále streamoval a občas pridal nejaký vlog zo svojej detskej izby.

V tomto roku začali už aj prvé „hejtovacie“ obvinenia z kopírovania, čo si Selassie nenechal len tak. (Mimochodom, pridal aj novú grafiku).

V novembri 2013 to už bol rok od prvého Slážovho videa a to si žiadalo priniesť na svoj chanel niečo slávnostné. ?

Začiatok roka 2014 bol pre tohto YouTubera možno trošku ťažší. Pridal video, kde hovorí o svojom osobnom živote a o rozchode s predchádzajúcou priateľkou.

Dva roky dozadu si Slážo užíval dovolenku už aj spolu s Betkou. Z tejto dovolenky si pripravil aj niekoľko vlogov a objavovali sa na jeho druhom kanáli SelassieExtra.

Na Instagrame v tomto roku pribudla aj fotografia s Evženom z predchádzajúceho bytu v Trnave.

V tomto byte, ako určite viete, mal Selassie aj svoju pracovňu. Jej zveľaďovanie a zariaďovanie ukázal aj na videu.

Pomaly sa dostávame do súčasnosti a ešte pred rokom aj so svojím strachom lietal v oblakoch. Doslova!

V roku 2016 vznikla aj veľmi známa stávka Sláža so Sajfom. Pamätáte si ešte túto časť Lvl Lamy?

A iba pred niekoľkými mesiacmi ste určite zaregistrovali „vojnu“ medzi Expl0itedom a Selassiem.

Pár dní nato už Sláža čakala cesta do Ameriky aj so svojimi kolegami na konferenciu Xboxu.

Napokon leto 2017 bolo pre Mateja väčšinou pracovné. Viete, že sa s Betkou presťahoval do Bratislavy a zariaďuje si štúdio s bratom Evženom a otcom Strašilom.

Veríme, že sa vám začiatok našej série páčil a o týždeň vás čaká ďalšia časť!

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor SifkaDátum 13. septembra 2017Zdroj www.youtube.com, NAJKY.sk, iDen Media s.r.o