Gogo vs Edyn. Kto splnil viac úloh v Jasnej?

Zdieľať
Kto z nas je vacsi chlap gogo vs edyn 1 youtube thumbnail.jpg

Lyžiarske stredisko v Jasnej ponúka množstvo atrakcií a tak sa nemožno čudovať, že aj naši youtuberi sú jeho pravidelní návštevníci.

V hlavnej úlohe dnes uvidíme Goga a Edyna. Pri 24 hodinovom challengy musia obaja absolvovať čo najviac úloh zo zoznamu, ktoré dostali. Hrá sa o 3 ceny. Prvou je sezónny lyžiarsky skipas na celú budúcu sezónu, druhá cena je tatranská večera zážitkov (jazda ratrakom a večera pri sviedčkach) a treťou sú vstupenky do aquaparku Tatralandia.

Zaznam na celu obrazovku 31. 3. 2018 125635.bmp_.jpg

Súťažiť sa začalo hneď po oboznámení s pravidlami a prvá úloha čakala na oboch súťažiacich už pri vstupe do hotela. Nájsť číslo izby nie je nič ťažké, ale naši súťažiaci ho mali schované vo výsledku matematického príkladu. Nesmeli pri tom používať mobil. Kým Edyn počítal na tabuli, Gogo využil kalkulačku na recepcii a prvú úlohu splnil.

Zaznam na celu obrazovku 31. 3. 2018 125730.bmp_.jpg

Na druhý deň ráno začali obaja v horúčkovitom plnení úloh. Spraviť anjela v snehu, odviezť sa na pome, kúpiť nápoj zahraničnému turistovi alebo zamiešať si drink cencúľom. K tomu sa pridali aj nejaké úlohy na selfíčka. Z celkového počtu 60 úloh si tak odkrajovali obaja každou hodinou.

Zaznam na celu obrazovku 31. 3. 2018 125739.bmp_.jpg

Zaujímavá úloha oboch čakala na streche rotundy Chopku, kde sa obaja museli odfotiť z drakom a ktomu im fúkal aj nepríjemný vietor. Škoda, že sme sa v prvom diely nedočkali úlohy – Sprav si polonahú fotku na Chopku.

Zaznam na celu obrazovku 31. 3. 2018 125832.bmp_.jpg

Ale ako Gogo sľúbil, čoskoro zverejní aj druhú časť tohto challengu. Ešte chýbajú zábery z Tatralandie, a sme veľmi zvedaví, aké úlohy tam čakali na oboch súťažiacich. Rovnako aj meno víťaza sa dozvieme v druhom diely.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom