Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Pozri, ako si zarábalo týchto 5 spevákov predtým, ako sa stali slávnymi!

tit
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Začiatky sú niekedy ťažké, o tom by vedeli rozprávať viaceré hviezdy šoubiznisu. Napríklad taký Jay-Z pracoval predtým, ako sa stal slávnym, ako drogový díler…

Ozzy Osbourne – tento rocker pracoval ako robotník na bitúnku. „Musel som pitvať kravy, vybrať im z tela všetky vnútornosti. Každý deň som zvracal, lebo ten smrad bol neznesiteľný,“ spomína Ozzy.

Ozzy Osbourne

Kurt Cobain – zosnulá legenda na tom nebola tiež práve najlepšie. Pracoval totiž ako školník, takže k jeho každodennej práci patrilo umývanie podlahy či čistenie záchodov.

KURT COBAIN

David Bowie – pracoval už ako 13-ročný. V tom čase roznášal mäsiarske výrobky a túto prácu zobral preto, aby mohol platiť za hodiny saxofónu.

David Bowie

Mick Jagger – frontman kapely Rolling Stones pracoval ako vrátnik na psychiatrii. Dokonca tu prišiel aj o panictvo ako 18-ročný s jednou sestričkou.

Mick Jagger

Jay-Z  – rapper pracoval v 80. rokoch ako drogový díler. Drogy predával v uliciach New Yorku a jeho tovar tvoril predovšetkým kokaín a crack. Podľa vlastných slov mu práve predávanie drog pomohlo neskôr uspieť, pretože ako drogový díler sa naučil zaobchádzať s peniazmi a vedieť, čo si môže dovoliť a čo nie.

Jay-Z

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 23. mája 2014Zdroj internet, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., SITA/AP
K téme
reklama:
reklama:
reklama: