Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Pozri sa, ako lákajú Slováci Marka Zuckerberga do Bratislavy! Pripravili pre neho mimoriadne výnimočný high-tech darček. (Video)

facebook grill
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Konferencia s názvom All About Facebook, teda Všetko o Facebooku, sa bude konať 3. decembra a jedným z cieľov organizátorov je dosiahnuť, aby sa na nej zúčastnil samotný zakladateľ Facebooku.

Zaujať ho chcú špeciálnym dizajnérskym kúskom, ktorý nazvali „Facebook Grill“.

Ide o modrý gril, ktorý robí z varenia nezvyčajný zážitok. Gril je totiž cez wifi napojený na Facebook a ukazuje teplotu, čas grilovania a má v sebe dokonca zabudovaný fotoaparát a fullHD kameru.

Gril je tiež spojený s mobilnými aplikáciami a jeho autori tvrdia, že ak si ich Mark raz vyskúša, už si nebude vedieť predstaviť život bez nich!

Aplikácia dokáže intuitívne regulovať grilovanie, a tak bude mať Zuckerberg počas grilpárty viac času venovať sa priateľom.

Okrem toho, aplikácia umožní okamžité zverejnenie fotky hotového jedla na Facebooku, takže grilmajster Zuckerberg sa bude môcť hneď pochváliť svojim kulinárskym umením.

Treba uznať, že nápad je to výnimočný a originálny. Snáď sa k veľkému Zuckerbergovi dostane a cieľ prvého Facebook grilu na svete sa podarí dosiahnuť…

Pozri si prezentáciu grilu tu: http://www.thefacebookgrill.com/

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 15. novembra 2013Zdroj youtube.com, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., youtube.com, video: youtube.com
reklama:
reklama:
reklama: