Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Pozrite sa, akú netradičnú súťaž si vymysleli Japonci. Pridali by ste sa?

Japonci.jpg
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.zoenren-osaka.jp
reklama:
reklama:

Záhradníctvo sa pre mladšiu generáciu čoraz viac stáva luxusom. Ako sa viac ľudí presúva do malých bytov v meste, krajina, ktorá sa kultivuje, nie je naozaj dobrou voľbou. Avšak, ako to dokazuje táto japonská krajina, s malou tvorivosťou a fantáziou je všetko možné!

Každoročná súťaž Kei Truck Garden, ktorú organizuje japonská federácia dodávateľov krajiny, prináša nové záhrady ľuďom. Kei Trucks sú malé nákladné vozidlá, ktoré sa bežne používajú v oblasti stavebníctva v Japonsku. Každoročne krajinné scenérie z celej krajiny vytvárajú na svojich vozidlách a pracujú na vytvorení úžasných malých záhrad v nákladnom priestore, aby zistili, kto si zaslúži titul „najlepší mobilný krajinkár“.

Japonci1.jpg
www.zoenren-osaka.jp

Tieto malé kúsky mobilnej prírodnej krásy zahŕňajú mnoho rôznych foriem dizajnu, od tradičných japonských záhrad, až po modernejšie prvky s osvetlením, a dokonca aj vodnými prvkami, ktoré vytvárajú neuveriteľne zložité scény v malom a úplne neočakávanom priestore.

Japonci2.jpg
Foto: www.imgur.com

Ak ste aj vy chceli mať vždy záhradu, ale mysleli ste si, že nemáte na ňu priestor, mohli by ste sa inšpirovať týmito ľuďmi a vytvoriť pop-up záhradu. Pozrite sa, ako taká záhrada na nákladnom aute môže vyzerať.

Japonci3.jpg
www.zoenren-osaka.jp
Japonci5.jpg
www.zoenren-osaka.jp

Pozrite si aj ďalšie záhradky na videu: 

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 12. júna 2018Zdroj www.boredpanda.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: