Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Prežil si peklo a nenávistné útoky. Pamätáte si na prvý gay pár v Let’s Dance? Takto dnes vyzerá Horjánov sexy tanečník

Viktor Horján a Marek Vrána
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Viktor Horján a Marek Vrána Foto: TV Markíza
reklama:
reklama:

Keď sa v roku 2011 rozbiehala jedna z posledných sérii tanečnej šou Let’s Dance, Markíza prišla s revolučným párom. Minimálne na slovenské pomery to bol určite odvážny nápad. K hercovi Viktorovi Horjánovi totiž nedala ženu, ale muža. Išlo o prvý gay pár, ktorý sa na obrazovkách v tanečnej súťaži objavil. Tým tanečníkom bol sexy Marek Vrána, ktorý si okamžite získal sympatie a srdcia divákov. 

S Horjánom to navyše dotiahli až do ôsmeho kola, kde skončili. Ešte pres začatím celej šou si však prešiel Vrána peklom, kedy sa proti nemu a Horjánovi spojili viaceré mimovládne organizácie a žiadali o stopku v Let’s Dance. Až 15 mimovládok vtedy poslalo otvorený list riaditeľke televízie Zuzane Ťapákovej, v ktorej protestovali proti mužskému páru v súťaži. Ich slová hovorili o deformovaní Let’s Dance a experimentovaní s párom dvoch mužov. Dokonca spustili aj petíciu proti Horjánovi s Vránom. Keďže slovenský herec bol v tej dobe známy, podobné útoky ho nerozhodili. Vrána bol však v šoubiznise nováčikom a vždy sa prezentoval ako ten plachejší z dvojice.

Dnes žije v spokojnom vzťahu v Čechách, ako sa však sám vyjadril, s mužom by už netancoval. „Najviac ma mrzelo, že sa proti nám vyjadrovali aj profesionálni tanečníci, ktorí sú na tanec s mužom zvyknutí. Lebo ak niekto učí pár, učí oboch – chvíľu ženu a chvíľu muža. Nikomu to nepríde čudné. V Amerike je dokonca celkom bežné, že muži si berú hodiny u pánskych trénerov, aby sa naučili tancovať a mohli potom baliť dievčatá na diskotékach,“ povedal Vrána. V galérii nájdete fotky Vránu. Takto dnes vyzerá sexy tanečník Horjána.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor steDátum 20. novembra 2019
reklama:
reklama:
reklama: