Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Príbehy ľudí, ktorí tvrdia, že boli unesení mimozemšťanmi časť. 1

Sni mka obrazovky 2017 11 15 oa22.48.46.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
listverse.com
reklama:
reklama:

Veríte na mimozemšťanov? Vo svete je veľmi veľa ľudí, ktorí tvrdia, že sme vo vesmíre jedinými obyvateľmi, no nájde sa aj veľká skupina, ktorá verí v mimozemský život. Pripravili sme si príbehy ľudí, ktorí tvrdia, že boli unesení mimozemšťanmi. Veríte im?  

Matka a dcéra

Pri jednej z ciest do práce sa v roku 1988 Helen Thomas a jej matke Carol prihodilo niečo naozaj zvláštne. Nad ich hlavami sa zjavil veľký objekt a svetlo, ktoré z neho vychádzalo ich úplne oslepilo. Po chvíľke prišli obe ženy k zmyslom, cítili sa len trochu zmätené. Helenina kožená bunda, ktorú mala oblečenú bola však úplne mokrá. Po príchode do práce sa dozvedeli, že meškajú niekoľko hodín, aj keď ony mali pocit, že ide len o pár minút. V nasledujúcich dňoch prežívali ženy pocity úzkosti a po tele sa im začali objavovať pľuzgiere. Súhlasili s hypnózou, aby zistili, čo sa v ten deň stalo. Lekár sa od nich dozvedel, že videli akúsi veľkú svetlú miestnosť. Bytosti s veľkými hlavami a tmavými očami na nich robili rôzne pokusy. Dokonca si Helen spomenula v hypnóze aj na to, že jeden z mimozemšťanov mal mimoriadny záujem o jej bundu, ktorú oblizoval, čo by vysvetľovalo to, že bunda bola mokrá.

Sni mka obrazovky 2017 11 15 oa22.48.35.jpg
listverse.com

Unášaná pravidelne

Záhadné udalosti, ktoré obklopovali Tracey Jones, sa začali v lete roku 1997. Začalo to všetko tým, že predmety v jej dome sa samotné premiestňovali, niektoré aj mizli. Po jednej z operácií, ktorú táto žena absolvovala si po čase chcela skontrolovať to ako sa jej hojí jazva, no po odstránení obväzu tam žiadna nebola. V hypnóze žena vypovedala, že je pravidelne unášaná už od mladosti vždy, keď bola podrobená lekárskym vyšetreniam. Tvrdila, že mimozemšťania jej jednotlivé zákroky ešte raz vyšetrili a robili na nej pokusy.

Sni mka obrazovky 2017 11 15 oa22.48.40.jpg
listverse.com

Unesení priatelia

V jeden letný večer v júli 1995 si štvorica priateľov urobila grilovačku a večer prebiehal celkom normálne. Zrazu sa nad ich hlavami objavilo nezvyčajné plavidlo v tvare disku, ktoré tam ostalo pár minút. Avšak po jeho zmiznutí si uvedomili, že prešlo pár hodín. Po tejto príhode sa začali problémy so spaním a zvyšovali sa u všetkých pocity úzkosti. Všetci štyria podstúpili hypnózu a nezávisle od seba vyrozprávali ten istý príbeh ako boli na palube kozmickej lode a boli na nich robené rozličné pokusy.

Sni mka obrazovky 2017 11 15 oa22.48.46.jpg
listverse.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor rhDátum 27. novembra 2017Zdroj listverse.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: