Pripravuje sa nakrúcanie piateho pokračovania Pirátov Karibiku! Bude to ešte stáť za pozretie?

Zdieľať
Box Office
This undated photo released by Disney Enterprises shows actors Johnny Depp, left, as Jack Sparrow and Orlando Bloom in a scene from "Pirates of Caribbean: At Worlds End." Pirates of the Caribbean: At World's End" hauled in $142.1 million to commandeer the record for best Memorial Day weekend debut, capping a huge month that puts Hollywood on track for record summer business. (AP Photo/Disney Enterprises, Stephen Vaughan)

Tvorcovia chceli snímku fanúšikom a fanúšičkám pôvodne predstaviť už na budúci rok v lete, no napokon film uvedú do kín až roku 2017.

Piaty film zo série Piráti Karibiku uvedie spoločnosť Disney do amerických kín až 7. júla 2017. Na plátna by sa tak mal dostať viac ako šesť rokov po tom, čo sme si mohli pozrieť zatiaľ poslednú snímku s názvom Piráti z Karibiku 4: V neznámych vodách (2011).

Film Review Pirates of the Caribbean
"PIRATES OF THE CARIBBEAN: ON STRANGER TIDES" JOHNNY DEPP is the unscrupulous but freedom-loving Captain Jack Sparrow. Ph: Peter Mountain ©Disney Enterprises, Inc. All Rights Reserved.

Dobrodružnú komédiu s názvom Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Talesmali pritom pôvodne začať premietať už na budúci rok v lete. Premiéru však odložili na rok 2017 kvôli prácam na scenári.

Piatu snímku by mali režírovať Nóri Joachim Ronning a Espen Sandberg. Producentom bude opäť Jerry Bruckheimer a Johnny Depp by sa mal znovu predstaviť ako kapitán Jack Sparrow. Mená ostatných hercov a herečiek zatiaľ nezverejnili.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom