Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Pseudocelebrita Martin Jakubec: Žaloba od Rytmus a okamžite sklopil uši

Rytmus si podal Jakubca na súde
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: Facebook Rytmus, Martin Jakubec
reklama:
reklama:

Klepol mu po prstoch. Martin Jakubec má vždy plné ústa rečí, podstatne úspešnejších ľudí uráža, ako na bežiacom páse a naozaj sa neštíti ani podprízemných útokov, ktoré však tentoraz neostali bez odozvy. Keď sa totiž pustil do nechutných atakov rapera Patrika Rytmusa Vrbovského, ten sa rozhodol konať. Podľa najnovších informácií bola Jakubcovi doručená zásielka zo súdu, ktorá mu rozhodne úsmev na perách nevyčarí. 

Stalo sa tak potom, ako Jakubec uverejnil na youtube videoklip s pesničkou a názvom Martin Jakubec feat. Rytmus Da-Da-Darinka. A práve spojenie s Rytmusom mu narobilo problémy. Raper sa totiž voči takémuto zneužívaniu a priživovaniu na jeho mene začal brániť a prostredníctvom súdu si vydobil, aby Jakubec jeho umelecké meno a značku, akou dnes Rytmus je nemohol ďalej používať. „Žalobca svoj návrh na nariadenie neodkladného opatrenia odôvodnil tým, že vystupuje pod umeleckým menom Rytmus aj ako sólový umelec už viac ako desať rokov a je pod ním verejne známy minimálne na území Slovenskej republiky a Českej republiky. Žalobca pod týmto umeleckým menom najmä vydáva albumy, vystupuje na rôznych podujatiach a pod týmto umeleckým menom sú zverejňované nahrávky prostredníctvom služby Youtube. Uviedol, že vzhľadom na to, že ide o všeobecne známu skutočnosť, myslí si, že ju netreba dokazovať,“ píše sa v rozhodnutí z Okresného súdu Bratislava 1, ktorý má k dispozícii týždenník Plus7dní.

Jakubcovi tak sudca klepol po prstoch a priživovanie sa na mene Rytmus skončilo. Pri tom, ako sa do rapera navážal sa netreba tomuto rozhodnutiu čudovať Nielenže sa vysmieval prostredníctvom sociálnych sietí raperovi a jeho manželke, výsmech spustil aj po narodení ich synčeka Sanela. Verejná diskusia o tom, ako mohol Rytmus s Jasminou pomenovať svojho syna však vyústila do toho, že Jakubcovi bol zrušenný jeho profil na sociálnej sieti Instagram. Sanela totiž pomenoval Panel, či Salonka. A to sa nepáčilo fanúšikom rapera, ktorý sa postarali o koniec Jakubca na tejto platforme, kde mal profil s viac ako 30 tisíc fanúšikmi. Dôvodom bola aj akcia ďalšieho rapera s prezývkou P.A.T., teda Pouličného autora tónov. Ten spustil verejný lynč Jakubcovho profilu a postaral sa, že o svoj budovaný profil prišiel doslova za pár hodín cez noc. Nabudúce by si mal Jakubec dobre premyslieť, do koho spustí svoje hejtovanie a ako sa mu to môže v konečnom dôsledku vypomstiť.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor steDátum 4. októbra 2019
reklama:
reklama:
reklama: