Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Red Mist – Zvrátená epizóda Spongeboba, ktorej originál nikde len tak neuvidíte

2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
theunexplainedmysteries.com
reklama:
reklama:

Spongebob Squarepants je najmä v zahraničí populárny seriál pre deti aj dospelých. Existuje však desivá epizóda Spongeboba, ktorá ukazuje samovraždu postavy Squidward a reálne fotky mŕtvych chlapcov.

Epizódu s názvom Red Mist, Červená hmla, vytvoril škótsky vrah a animátor Andrew Skinner. Dvaja chlapci, ktorých zabil, sa objavili aj v originále tejto epizódy, ktorá bola doručená do štúdia, kde sa vyrábal Spongebob Squarepants.

Zvrátený diel tohto seriálu sa točí okolo postavy s menom Squidward Tentacles. Squidward sa pripravuje na klarinetový koncert, no vždy jeho nácvik niekto preruší. Na dvere mu zaklope aj obchodník, ktorý ho varuje pred červenou hmlou.

Maxresdefault 10.jpg
knowyourmeme.com

Epizóda je plná zvukov, efektov a prestrihov, ktoré ju robia naozaj desivou a nepríjemnou na pozeranie. Squidward sa nakoniec objaví v koncertnej sále, kde má vystúpiť. Jeho vystúpenie mu však nevyšlo, publikum mu vynadalo a odišlo z jeho koncertu.

Každú z postáv ako keby posadla červená hmla, môžeme to vidieť podľa ich červených očí. Squidward je po skončení koncertu v depresii. Na konci epizódy, ktorá je dostupná na Youtubem vytiahne zbraň a zastrelí sa. Tam však celý príbeh nekončí.

Squidward sa v originálnej epizóde objavil po jeho samovražde v lese s dierou v čeľusti a s okom visiacim z jamky. Tam sa stretne opäť s obchodníkom, ktorý ho varoval pred červenou hmlou.

Obchodník chce od Squidwarda 3 doláre a 50 centov. Squidward mu ich odmietne dať. Obchodník odzipsuje svoj kostým a stane sa z neho Lochnesská príšera, ktorá si vypýta už len 2 doláre a 50 centov. Lakomý Squidward opäť povie nie a príšeru vysmeje.

Epizóda sa skončí tým, že Lochnesské monštrum nahnevane odpláva a povie, že sa raz Squidwardovi pomstí.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 19. júla 2018Zdroj theunexplainedmysteries.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: