Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Reklama so silným príbehom, ktorá chytila za srdce už milióny ľudí po celom svete

Foto 1.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Veľa reklám, ktoré môžeme vidieť každú chvíľu v televízií, je otravných a väčšinou vždy ich zvykneme prepnúť. Je len málo reklám, ktoré si dobrovoľne pozrieme až do konca. A táto je určite jednou z nich.

Pokiaľ ide o vzťahy, na vzdialenosti vôbec nezáleží. „Postaráme sa o vás, nech ste kdekoľvek“, tak znie myšlienka reklamy od Samsungu, ktorú videlo neskutočné množstvo ľudí na celom svete. Zaujala takmer každého a za srdce chytí aj vás.

Reklama.jpg
www.youtube.com

Toto video zobrazuje príbeh o tom, ako sa mladý zamestnanec Samsungu neohrozene vyberá nerovnomerným terénom k zákazníčke v odľahlej kopcovitej oblasti, ktorej sa pokazil televízor. Keď sa konečne dostal k nej, zostal prekvapený, pretože bola nevidiaca. Nerozhádzalo ho to a svoju prácu urobil na 100%. Televízor opravil a v tom žena zavolala deti. Veľa detí.

Zena 1.jpg
www.youtube.com

Aj tie boli nevidiace. Veľmi sa všetci tešili, že televízor je opravený. A to z toho dôvodu, že mohli počuť dievčatko v jednej šou, ktoré patrí medzi nich. Čiže tiež bolo nevidiace a spievalo v jednom televíznom programe. Zamestnanec bol veľmi dojatý, keď videl ich neskutočnú radosť.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 14. júla 2017Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: