Rihanna tento rok uzavrie slávny New York Fashion Week, na ktorom odprezentuje svoju značku spodného prádla

Zdieľať
Rihanna.jpg

Ak sa vám zdal byť minulý ročník New York Fashion Week menej vzrušujúci, je tu dobrá správa pre tento september. Speváčka a dizajnérka Rihanna sa vracia do NYFW späť.

Rihanna potvrdila, že sa vracia späť do „týždňa módy“. Tentokrát odprezentuje svoju značku spodného prádla a intímnych doplnkov s názvom Savage x Fenty a to 12. septembra.

V tlačovom vyhlásení opisuje, že jej značka Savage x Fenty sa predstaví vo formáte „teraz vidíš, teraz kúp“, a bude preto okamžite k dispozícii na stránke SavageX.com, v Pop-ups v New Yorku a na dvoch ešte neohlásených miestach.

Po spustení svojej značky v máji jej okamžite skolabovala niekoľkokrát webová stránka kvôli tak vysokému dopytu. Podprsenky, spodná bielizeň, chlpaté šaty a ďalšie oblečenie od Rihanny sú prístupné nielen cenovo, ale aj z hľadiska veľkosti. Spolu s predstavením rozmanitého sortimentu modelov sa kolekcia tiež chváli širokou škálou voľnosti nude odtieňov pre všetky tóny pleti tak v podprsenkách, ako aj v spodnom prádle.

Určite sa budú v tejto kolekcii nachádzať mnohé obľúbené múzy Rihanny, ktoré podporujú pozitivitu tela, ženskú sexualitu a vražedný štýl. Prezentácia sa uskutoční v Brooklyne v stredu 12. septembra o 19.30 hod. po vystúpení Marca Jacobsa, ktoré je plánované na 18.00 hod. Rihanna teda veľkolepo uzavrie tohtoročný NYFW vo svojom spodnom prádle.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom