Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Rodičia sa tešili na svoje druhé bábätko. No keď sa narodilo, bolo im do plaču.

Baby 9.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Manželia očakávali príchod nového člena rodiny. No stalo sa niečo, čo nečakali ani vo sne.

Ľudia, ktorí sa narodili s postihnutím, sú neustále terčom posmechu. Bežným príkladom hrozných predsudkov sú najmä tí, ktorým je diagnostikovaný Downov syndróm. No smutné je to, že veľa ľudí o tomto hendikepe takmer nič nevie a preto hneď človeka odsudzuje.

https://www.youtube.com/watch?v=kBU6NZHLlL4
www.youtube.com

Oakley Peterson sa pokúsila šíriť toto posolstvo videom o svojom synovi, ktorý sa volá Welles. Oakley a jej manžel Scott už mali krásne dievčatko Scarlett, keď zistili, že čakajú druhé dieťatko.

Tehotenstvo aj pôrod prebiehali bez väčších komplikácií a nevedeli sa už dočkať svojho bábätka. No keď sa chlapček narodil, rodičia ostali šokovaní. Nevedeli, čo majú robiť a ako reagovať. Bolo im až do plaču. Welles sa narodil s Downovým syndrómom.

https://www.youtube.com/watch?v=kBU6NZHLlL4
www.youtube.com

Nemohli uveriť tejto hroznej diagnóze. Rozprávali sa neskôr s rodinou, ktorá má tiež dieťa s Downovým syndrómom. Táto rodina im povedala, že Welles sa stane ich najväčším požehnaním.

Zrazu prijali tento hendikep chlapca sa stal sa dokonca niečím výnimočným. Teraz rodina vie, že Welles je niečím špeciálny a cítia sa byť požehnaní, že sa rozhodol byť súčasťou ich rodiny.

Chlapček sa narodil s týmto hendikepom!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 24. októbra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: