Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Takýto je Ronaldo! Pozri, ako zareagoval, keď sa publikum smialo koktajúcemu chlapcovi!

Horizon33_2015-5-7_12-12-46
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: youtu.be
reklama:
reklama:

Hoci 30-ročný futbalista Ronaldo na ihirsku pôsobí skôr arogantným dojmom, zdá sa, že nie vždy je všetko také, ako na prvý pohľad vyzerá. Napriek tomu, že sa od neho prihrávky jeho spoluhráči dočkajú asi ťažko, mimo futbalového trávnika je  Ronalda celkom iný človek…

Mnohí fanúšikovia futbalu si myslia, že Cristiano Ronaldo je v súkromí taký istý ako na ihrisku. No zdá sa, že opak je pravdou.

Ronaldo sa totiž pred časom poriadne naštval na publikum, ktoré sa smialo japonskému chlapcovi. Ten sa totiž v priamom prenose snažil po portugalsky spýtať futbalovej hviezdy zopár otázok.

S cudzím jazykom mal však chlapec tak trochu problémy a viackrát sa zakoktal. Práve to sa zdalo byť smiešne väčšine publika. Ronaldo to však vôbec nepovažoval za dôvod na smiech, a tak prehovoril publiku do duše. „Prečo sa smejete. Ja mu rozumiem! Mali by ste mať radosť, lebo sa naozaj snaží.“

Publikum sa zrejme po reakcii futbalistu zahanbilo a ozval sa neistý potlesk. A Ronaldo tak opäť raz stúpol v očiach svojich fanúšikov a možno aj neprajníkov.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=XK4o4bngZl0

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 7. mája 2015Zdroj youtu.be
reklama:
reklama:
reklama: