Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

FC Barcelona sa s Realom Madrid túto sobotu nestretne. Stovky Slovákov musia ostať doma

El clásico sa odkladá
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: SITA
reklama:
reklama:

Už túto sobotu sa mal odohrať najsledovanejší zápas španielskej futbalovej súťaže La Liga. Minulý týždeň sa však začalo hovoriť o tom, že sa legendárne El Clásico kvôli prebiehajúcim nepokojom v Barcelone odohrá buď na madridskom štadióne Santiaga Bernabéua alebo sa presunie na iný termín. V týchto chvíľach je už jasné, že FC Barcelona predsa len uvíta Real Madrid na ich Camp Nou, zmení sa však termín konania zápasu. Namiesto 26. októbra sa očakávaná futbalová udalosť odohrá 18. decembra. 

Toto rozhodnutie pocítia aj stovky slovenských fanúšikov, ktorí chceli atmosféru zápasu zažiť priamo na štadióne. Pokiaľ zápas riešili na vlastnú päsť, je možné, že budú platiť storno poplatky pri ubytovaní či im prepadnú letenky. No v prípade, že si zájazd kúpili cez našu najväčšiu športovú kanceláriu FutbalTour.sk, problémy spôsobené zmenou termínu ich obídu. „Klientom vychádzame vždy maximálne v ústrety. To znamená, že pre tých zákazníkov, ktorým zmena termínu nerobí problém, pripravíme bez akéhokoľvek doplatku zájazd na nový termín s dopravou, ubytovaním, vstupenkou aj službami delegáta. Klientom, ktorí si cez nás zakúpili len vstupenku a zvyšok zájazdu riešili vo svojej réžii, platia vstupenky aj na náhradný termín,“ potvrdil Matej Očenáš, spolumajiteľ a zakladateľ športovej cestovnej kancelárie FutbalTour.sk. 

Len na upresnenie: FutbalTour.sk sa pre maximálnu kompenzáciu rozhodol aj napriek tomu, že tak urobiť nemusel. Podľa všeobecných obchodných podmienok športovej kancelárie totiž platí, že ak za zmenou konania zápasu stojí tretia strana, teda napríklad klub či liga, klient nemá nárok na vrátenie financií. Aj napriek zmluvnej ochrane chceme každú situáciu vyriešiť v prospech klienta. A v ústrety tak vyjdeme aj tým zákazníkom, ktorí s nami v náhradný termín konania zápasu nebudú môcť vycestovať a budú požadovať vrátenie financií. Namiesto uplatnenia 100-percentného storno poplatku vrátime klientom, ktorí cez nás riešili celý zájazd alebo iba vstupenku významnú časť sumy,“ doplnil Matej Očenáš.  

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor redDátum 24. októbra 2019
reklama:
reklama:
reklama: