Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Rozkošné malé dievčatko sa pridalo k pouličnej tanečníčke a takto svojimi pohybmi zabávalo okoloidúcich.

Dance.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Pozrite sa, ako dokáže malé dieťa človeku vylepšiť deň. Stačí tak málo.

Malé deti zvyknú opakovať všetko, čo uvidia. Milujú hudbu, tanec, hračky, proste všetko nové. Potrebujú všetko skúsiť a veľmi rýchlo sa dokážu naučiť nové veci. Preto je také úžasné sledovať ich pokroky. Dokonca nemajú problém sa aj predvádzať a ukazovať, čo sa už naučili.

Svoj talent a šikovnosť predviedlo aj toto malé dievčatko. A to dokonca pred veľkým cudzím publikom. Na prechádzke s rodičmi narazili na jednej ulici na milú, mladú, írsku tanečníčku. Hudba hrala a tak dievčatko ani sekundu neváhalo a pridalo sa k nej.

https://www.youtube.com/watch?v=aADZN6LfFwI
www.youtube.com

Matka ju natočila na kameru a urobila dobre, pretože tí, ktorí nemali tú česť vidieť ju naživo, si ju môžu užívať aspoň na internete. Určite aj sami uznáte, že je veľmi rozkošná.

https://www.youtube.com/watch?v=aADZN6LfFwI
www.youtube.com

Dievčatko urobilo túto skvelú šou, ktorá určite nejednému divákovi vyčarila úsmev na tvári a možno aj vylepšila deň. Vidíte, ako málo stačí, aby nás deti tak dojali a zabavili.

Dievčatko zabavilo na ulici všetkých okoloidúcich!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 2. novembra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: