Rýchlo a zbesilo bude atrakciou v zábavnom parku!

Zdieľať
Film Review The Fast And Furious 6
This film publicity image released by Universal Pictures shows Dwayne Johnson , left, Vin Diesel, center, and Paul Walker in a scene from "Fast & Furious 6." (AP Photo/Universal Pictures, Giles Keyte)

Akčná filmová séria sa pridá k ďalším snímkam, ktoré boli predlohou pre zábavnú atrakciu v hollywoodskom zábavnom parku.

Americká produkčná spoločnosť Universal Studios plánuje vybudovať zábavnú atrakciu venovanú filmovej sérii Rýchlo a zbesilo. Novinka v zábavnom parku Universal Studios Hollywood v Kalifornii ponesie názov Fast & Furious – Supercharged a bude pozostávať z niekoľkých 121-metrových plátien.

Jazdou pomedzi ne budú mať návštevníci dojem, že idú rýchlosťou viac ako 160 kilometrov za hodinu. Atrakciu by mali otvoriť v roku 2015. Pridá sa tak k ďalším dráham či predstaveniam, ktoré vybudovali podľa snímok ako Jurský park (1993), Múmia (1999), Shrek (2001), Transformers (2007) či seriálu Simpsonovci (1989).

vin diesel paul walker

Akčná séria Rýchlo a zbesilo odštartovala na filmových plátnach v roku 2001 a dosiaľ vzniklo šesť filmov. Nakrúcanie siedmeho zastavila v novembri minulého roka smrteľná nehoda jedného z hlavných predstaviteľov, Paula Walkera. Nakrúcanie sa po štyroch mesiacoch znova rozbehlo 31. marca. Premiéra snímky je naplánovaná na rok 2015.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom