Zverejnili nový trailer filmu Rýchlo a zbesilo 7! Vin Diesel si spomenul na tragicky zosnulého Paula Walkera!

Zdieľať
Horizon33_2015-2-2_11-5-54

Upútavku akčnej snímky, ktorú uvedú do slovenských kín 2. apríla, predstavili v noci na dnes počas 49. ročníka Super Bowlu

Spoločnosť Universal Pictures predstavila 1. februára počas 49. ročníka Super Bowlu – finále play-off NFL v americkom futbale nový trailer filmu Rýchlo a zbesilo 7. Ten uvedú do slovenských kín 2. apríla.

Horizon33_2015-2-2_11-6-12

„Práve som si pozrel náš trailer Rýchlo a zbesilo 7 určený pre Super Bowl… Je skvelý v každom ohľade. Som z neho nadšený a myslím, že sa bude páčiť aj vám… Užite si hru a užite si aj trailer,“ napísal 31. januára na sociálnu a mikroblogovaciu sieť Twitter predstaviteľ Lukea Hobbsa Dwayne Johnson.

Horizon33_2015-2-2_11-5-59

„Pozrel som si skvelú hru… ukázal som svetu trailer, ktorý je mojou srdcovou záležitosťou… Potom som sa vrátil na miesto a uvidel som 90 miliónov nádherných duší. Pablo, svet bol dnes s tebou… Ďakujem za lásku…“ vyjadril sa dnes na sociálnej sieti Facebook Vin Diesel. Tvorcovia snímky v nedeľu predstavili aj trailer krátkometrážneho filmu Fast & Furious: Supercharged, ktorý bude súčasťou atrakcie Universal Pictures.

.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom