Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Sajfa išiel pod nôž. Svoj pobyt v nemocnici zaznamenal vo vlogu

Horizon33_2017 5 9_12 9 27.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Sajfova popularita rastie rapídnou rýchlosťou. V súčasnej dobe mu k tomu pomáha najmä jeho aktivita na Youtube. Sajfov kanál začal sériou Lvl Lama, dnes však u neho môžeme sledovať aj denné vlogy, ktorých kvalita predčila mnohých slovenských, ale aj zahraničných Youtuberov. Keďže nás v týchto videách oboznamuje so svojím každodenným životom, vyskytujú sa na nich nielen príjemné, ale aj nepríjemné situácie.

Pýtate sa, čo sa stalo? Sajfa mal nehodu, nie však na aute, ale na bicykli. Napriek tomu, že už vo viacerých videách apeloval na bezpečnosť na bicykli, prišla rada naňho. Pri vykonávaní svojej bežnej cyklistickej rutiny sa na petržalskej hrádzi zrazil s iným cyklistom. Napriek tomu, že röntgenové vyšetrenie vylúčilo zlomeninu, Sajfa utrpel nepekné zranenie ramena, kvôli ktorému musel dokonca podstúpiť operáciu!

Vo dennom vlogu zhrnul svoj pobyt na ružinovskej poliklinike. Po tom, čo ho manželka Veronika doviezla do nemocnice, si ho prevzala sympatická a milá sestrička Lucka, s ktorou si Sajfa aj potykal. Jeho legendárna chlpatá kamera nezostala vypnutá ani čerstvo po narkóze, takže vo vlogu môžete vidieť, ako by Sajfa vyzeral, keby sa dal na drogy.

Sajfa zistil, že má svojich fanúšikov aj v zdravotníctve, keď sa zdravotný brat Mišo Sajfu ironický spýtal na dookola omieľané vlasy na foťáku a zároveň si aj odpovedal, že sú tam proti náfukom.

Sajfa je známy aj svojím zdravým životným štýlom plného pohybu a športu, preto si nevieme predstaviť, ako zvládne dlhé tri mesiace bez výraznej záťaže. Aj keď Sajfa tento zákaz najradšej porušil, jeho krásna manželka Veronika na neho zodpovedne dohliadne.

Nakoniec dopadlo všetko dobre a my teda dúfame, že si dá Sajfa nabudúce pri bicyklovaní väčší pozor.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Daniel MičkoDátum 9. mája 2017Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: