Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Mimozemšťan Sajfa sa ocitol pred náročnou úlohou. Ako mu chutili „dobroty“ zo školskej jedálne?

7 6.jpg
14
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com

Byť mimozemšťanom, to veru nie je vždy med lízať. Svoje o tom vie aj Sajfa, ktorý sa postavil pred neľahkú úlohu – degustoval jedlo zo školskej jedálne. Ako to dopadlo?

Tipy na to, aké jedlá má Sajfa ochutnať počas pobytu na Zemi, mu posielali ľudia priamo na jeho Facebook či Instagram. No a jeho fanúšikovia mu tam odporučili okrem iného aj také prevarené mlieko s kožkou navrchu.

Sajfa nativ.jpg
Foto: www.imgur.com

Sajfa sa teda rozhodol podstúpiť výzvu a so zaviazanými očami ochutnal jedlá zo školskej jedálne bez toho, aby vedel, čo mu tety kuchárky servírujú.

5 12.jpg
Foto: www.imgur.com

Pod zub sa mu dostala napríklad rascová polievka s vajíčkom, kôprová omáčka, kelový prívarok, ale aj UHO (univerzálna hnedá omáčka) či nie práve najchutnejší ružový čaj v sklenenom pohári. No a na rad sa dostalo aj spomínané teplé mlieko s kožkou. ?

Na „dezinfekciu ústnej dutiny“ použil Sajfa malinovku alebo čaj jemne ružovej farby.

3 16.jpg
Foto: www.imgur.com

A potom sa mu na stôl dostalo prvé jedlo – kôprovka s knedľou, ktorá mu chutila ako „opečený jašter“. No a takýto výraz mal na tvári po ochutnaní tarhone s UHO.

6.jpg
Foto: www.imgur.com

Pozri si vo videu, ako Sajfovi chutili pozemské pokrmy zo školskej jedálne.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Chceš aj ty podstúpiť výzvu? Poď na tatraacademy.sk a zahraj si so Sajfom skvelú hru. Ak prejdeš všetkých 5 úloh, získaš 30 € na Študentský účet, ktorý máš zadarmo. K platobnej karte dostaneš GOLDEN TICKET na vstup do Secret Room, v ktorej môžeš vyhrať nadupané ceny v podobe dronu, Macbooku či iPhone 7. Super je, že možnosť vyhrať máš každý pracovný deň.

Natívny článok

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 2. mája 2017Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o