Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Seriálová bitka sa začína! Na obrazovky sa vracajú Divoké kone.

horse-838315_640
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: pixabay.com
reklama:
reklama:

Ak miluješ zvieratá, tak si si rozhodne obľúbil rodinný seriál, ktorý vysielala TV JOJ pod názvom Divoké kone. Už za pár hodín sa budeš môcť tešiť na nové zápletky, ale aj komické situácie. Nosnou témou nadchádzajúcich častí bude odpustenie.

Televízia JOJ uvedie v pondelok 17. augusta druhú sériu rodinnej ságy Divoké kone. Nosnou témou nových častí má byť podľa slov tvorcov odpustenie. „Zatiaľ čo na jar sme odhaľovali tajomstvá, hriechy a prehrešky hlavných hrdinov, v jesennej sérii musia postavy nájsť silu odpúšťať tým, ktorí im ublížili, neľpieť na krivdách z minulosti a ísť ďalej. Len tak sa budú môcť vykúpiť zo svojich hriechov,“ priblížila kreatívna producentka seriálu Danica Haláková. „Hráme sa tentoraz s témou, že nie vždy je všetko tak, ako to vyzerá a udalosti, ktoré sa stali v minulosti, sa môžu prerozprávať z rôznych uhlov pohľadu. Chceme s divákom hrať hru,“ dodala. Podtitulom druhej série je preto podľa nej heslo „Všetko je inak“. Druhú sériu populárnej rodinnej ságy plánuje televízia vysielať každý pracovný deň okrem piatku o 20:30.

Upútavka k novej sérii

Titulnú pieseň „Kto vie?“ naspievala Mária Čírová

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronDátum 15. augusta 2015Zdroj SITA, © SITA 2015
reklama:
reklama:
reklama: